Spotkanie z Jolantą Marią Kaletą w Empiku - Wrocław

Obrazek artykułu
Z wielką przyjemnością informujemy, iż spotkanie autorskie pisarki Jolanty Marii Kalety odbędzie się 18 października 2014r. (sobota) o godzinie 18:00 w Empiku RENOMA we Wrocławiu. Jest to również dzień premiery najnowszej powieści autorki "Strażnik Bursztynowej Komnaty".

Wierni fani wiedzą, jak wspaniałą pisarką jest Pani Kaleta i jakie wielkie dawki emocji daje nam w swoich książkach. Ale do zapoznania się z jej twórczością zapraszamy też nowych czytelników, którzy chcą zgłębić tajemnice prawdziwych historycznych wydarzeń, mających autentycznie miejsce w przeszłości. Forma w jakiej autorka przedstawia wszystkie fakty, dają odbiorcy wrażenie i poczucie, jakby sam znajdował się w epicentrum tych wydarzeń. Tym razem autorka sięgnęła po największą zagadkę drugiej wojny światowej a mianowicie Bursztynową Komnatę, która według wielu ekspertów została ukryta na Dolnym Śląsku. Akcja powieści rozpoczyna się znalezieniem zwłok inżyniera Pawła Rylskiego, który od wielu lat prowadził poszukiwania owej komnaty i ponoć był bardzo bliski jej rozwiązania. Dokumentacja która miała ułatwić śledztwo - zaginęła. W kręgu podejrzeń zamordowanego stoi jego żona Ewa, która była zazdrosna o sukcesy męża. Cała sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy znalezione zostają zwłoki kolejnego człowieka. Dlaczego policja i prokuratura nie dążą do szybkiego rozwiązania sprawy? Dokąd doprowadzi Rylską znaleziona fotografia sprzed lat wśród rzeczy męża? Kolejna fantastyczna pozycja, gdzie wątek kryminalny przeplata się z sensacyjnym. Zgrabnie uknuta intryga, szybkie tempo i gwałtowne zwroty akcji sprawiają, że powieść czyta sie jednym tchem i nie można sie oderwać aż do ostatniego akapitu. A jest on zaskakujący.

Odsyłamy również do zapoznania się z twórczością autorki http://www.wydawnictwopsychoskok.pl/autor/3/jolanta-maria-kaleta

Wydarzenie na Facebook: https://www.facebook.com/events/792602807426891


Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl