Spotkanie z Jolantą Marią Kaletą podczas Międzynarodowego Festiwalu Kryminału

Obrazek artykułu
Podczas Międzynarodowego Festiwalu Kryminału odbędzie się spotkanie z pisarką Jolantą Marią Kaletą zatytułowane ” Uprowadzona piękność i inne skarby z szafy”.

13. Międzynarodowy Festiwal Kryminału po raz kolejny zapewni uczestnikom masę niezapomnianych wrażeń. Spotkania autorskie z polskimi i zagranicznymi autorami to jedna z wielu ujętych w programie atrakcji, która pozwala osobiście poznać ulubionych pisarzy i zdobyć cenny autograf.


Dokładnie 31 maja o godzinie 16:00 odbędzie się spotkanie z pisarką Jolantą Marią Kaletą zatytułowane ” Uprowadzona piękność i inne skarby z szafy”.


Wrocławska pisarka Jolanta Maria Kaleta bezustannie zgłębia tajemnice Dolnego Śląska natrafiając na kolejne tropy. Powieści pisarki dowodzą, że Dolny Śląsk to teren niezwykły, naznaczony przez historię sensacyjnymi i kryminalnymi zagadkami. Podczas spotkania z autorką czytelnicy będą mogli się o tym przekonać.


Otwarty wykład zatytułowany - Uprowadzona piękność i inne skarby z szafy odbędzie się 31 maja godzina 16.00, Mediateka, plac Teatralny 5

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl