Spotkanie z autorkami „Macierzyństwa bez Photoshopa”

Obrazek artykułu
28 czerwca odbędzie się spotkanie autorskie prowadzone przez Sylwie Chutnik, która będzie rozmawiać z autorkami książki „Macierzyństwa bez Photoshopa”

Podczas tego spotkania nadarzy się okazja, by bliżej poznać wyjątkowe kobiety, które mają dość medialnego wizerunku macierzyństwa. Wiecznie wypoczęte, uśmiechnięte i atrakcyjnie wyglądające matki, które z przyjemnością spędzają każdą chwilę ze swymi niezwykle grzecznymi pociechami spotkamy jedynie w telewizji. Natomiast podczas tego spotkania zetkniemy się z całkiem normalnymi mamami, które potrafią otwarcie mówić o tym jak wygląda „Macierzyństwo bez Photoshopa”.


Książka jest wyjątkowym, a zarazem całkiem zwyczajnym zbiorem intymnych i tym samym na długo zostających w pamięci prawdziwych historii. 


„Macierzyństwo bez Photoshopa” to czwarta pozycją, która pojawiła się za sprawą projektu „Macierzyństwo bez lukru”. Całkowity zysk uzyskany ze sprzedaży książki zostanie przeznaczony na pomoc Mikołajowi, kilkuletniemu chłopcu cierpiącemu na rdzeniowy zanik mięśni.


Na spotkanie z niezwykłymi matkami zapraszają księgarnie Matras. 28 czerwca, (wtorek), godzina 18.00, księgarnia Matras, Alei Solidarności 113 w Warszawa.Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl