Spotkanie z autorem książki "Szeptem" Vitalem Voranauem

Obrazek artykułu
13 marca 2015 o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie z autorem książki "Szeptem" Vitalem Voranauem. Będzie to niezwykła okazja aby bliżej poznać autora oraz pozycje wprowadzającą w tajniki medycyny ludowej, czarów czy pogańskie tradycje.

Vital Voranau - białoruski pisarz, wydawca, tłumacz i wykładowca akademicki, który przetłumaczył na język białoruski między innymi "Kubusia Puchatka" Alana Milne'a, już 13 marca 2015 spotka się z czytelnikami aby promować swą książkę „Szeptem”. (Warszawa, ul. Wiejska 13/3)


Pozycja pozwoli nam zetknąć się z prawdziwą medycyną ludową, czarami czy pogańskimi tradycjami białoruskiego Podlasia i Polesia. Pomimo, iż zdaje się nam, że świat wciąż podążą do przodu są miejsca, gdzie najwyraźniej stanął w miejscu. Podróże po rejonie białorusko-polskiego pogranicza pozwoliły stworzyć zbiór 18 opowiadań tworzących książkę „Szeptem”.


Warto wiedzieć, że książka powstała w ramach stypendium artystycznego Prezydenta miasta Białystok i została wydana w wersji dwujęzycznej.


Na spotkanie zaprasza Dom Białoruski w Warszawie.

 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku