Spotkanie z Agatą Włodarczyk

Obrazek artykułu
8 lipca odbędzie się spotkanie z Agatą Włodarczyk, która na pewno wyjaśni przybyłym kim jest „Wataha w podróży”, i opowie o wędrówce przez piękne, a zarazem niebezpieczne Himalaje Garhwalu.

W czerwcu tego roku nakładem Wydawnictwa Bezdroża ukazała się książka „Wataha w podróży. Himalaje na czterech łapach”. Pozycja zabierze wszystkich w dwumiesięczną podróż przez piękne, a zarazem niebezpieczne Himalaje Garhwalu. Na nowo poznamy także Indie, które pozwalają zachwycić się urokiem zielonych dolin,  ośnieżonych górskich szczytów, a także zgubić w wielkich miastach.


Agata Włodarczyk jest współautorką książki, która wraz z Przemkiem Bucharowskim i psem Diuną tworzy wspaniały zespół zdolny pokonać wszelkie trudności. Ich wędrówka przez Himalaje Garhwalu została wyróżniona w 2014 roku tytułem podróży roku National Geographic Traveler. Kolejna podróż z Diuną przez Ałtaj Mongolski zdobyła w 2015 roku nagrodę Rowertouru w kategorii „Europa i Świat”. Swoje przygody opisują na blogu: http://www.3wilki.pl/


Spotkanie odbędzie się 8 lipca o godzinie 18:00. Poznań, Galeria Malta, ul. Maltańska 1. Gdyby ktoś nie zdążył warto wiedzieć, że kolejne spotkania odbędą się:


9 lipca - Poznań - Ścianka Wspinaczkowa Blok Haus, Świętego Michała 100, godz. 20.00
14 lipca - Suwałki, Klubokawiarnia "Poduszka", ul. Tadeusza Kościuszki 82 lok.3, godz. 19.00


Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/808809999217479

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku