Spotkanie autorskie z Szymonem Hołownią w Książnicy Pomorskiej

Obrazek artykułu
15 września nadarzy się okazja aby osobiście poznać Szymona Hołownię, który prowadzi programy: Mam Talent! i Mamy Cię!. W tym roku ukazała się książka Szymona Hołowni zatytułowana „Jak robić dobrze”.

Wielu osobom Szymon Hołownia kojarzy się przede wszystkim z programem Mam Talent! i Mamy Cię!, warto jednak wiedzieć, że Pan Hołownia jest stałym felietonistą miesięcznika „Pani”, prowadzi bloga SzymonHolownia.com, laureatem wielu nagród dziennikarskich, autorem i współautorem 11 książek z dziedziny popteologii i spraw społecznych. Szymon Hołownia założył także dwie fundacje: Fundacja Kasisi (www.fundacjakasisi.pl), Dobra Fabryka (www.dobrafabryka.pl).


Spotkanie autorskie zaplanowane na 15.09.2015 godzina 17:00 pozwoli osobiście poznać Szymona Hołownie.  (Książnica Pomorska im.  Stanisława Staszica, ul. Podgórna 15/16, Sala pod Piramidą Instytut Książki i Dyskusyjny Klub Książki w Książnicy Pomorskiej)


„Jak robić dobrze” to tytuł najnowszej książki autora, która ukazała się w 2015 roku. Pozycja to  fascynująca opowieść o Czarnym Lądzie, o jego mieszkańcach, o ich kreatywności i niemocy, a także osobisty dziennik pisany na kontynencie, na którym wyrażnie zarysowuje się granica pomiędzy dobrem i złem.


Spotkanie poprowadzi Konrad Wojtyła - poeta, krytyk literacki, publicysta Radia Szczecin. Więcej: http://www.ksiaznica.szczecin.pl/www/wydarzenia/single/id/1054Kolejni

 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku