Spotkanie autorskie z Sonią Hadj Said

Obrazek artykułu
14 września odbędzie się spotkanie autorskie z Sonią Hadj Said, autorką powieści „Jaśminowa Rewolucja”. Podczas spotkania można będzie spróbować tunezyjskich przysmaków.

Na spotkanie zaprasza Tunezyjski Urząd ds. Turystyki oraz Sklep Podróżnika. W trakcie można będzie spróbować tunezyjskich przysmaków oraz aromatycznej miętowej herbaty - tradycyjnego napoju z tego kraju Maghrebu. Ponadto przybyli będą mogli wziąć udział w przygotowanych z okazji spotkania konkursach.


Spotkanie autorskie z Sonią Hadj Said zaplanowano na 15.09. 2015 godzina 19:00 ( Warszawa, Sklepie Podróżnika, ul. Kaliska 8/10). Prowadzenie: Agnieszka Rodowicz, podróżniczka, dziennikarka i fotografka.


 Spotkanie toczyć będzie się wokół książki „Jaśminowa rewolucja”. Głowna bohaterka Jasmin, studentka z Wrocławia wyjeżdżą do Tunezji, by spotkać swego ojca. Rodzinne spotkanie sprawi, że na nowo będzie musiała spojrzeć na dawno niewidzianych bliskich, jednocześnie starając się odnaleźć w nowej kulturze i okiełznać rodzące się uprzedzenia i uczucia.


Więcej: https://www.facebook.com/sklep.podroznika

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy