Spotkanie autorskie z Romą Ligocką w ramach Światowego Dnia Książki

Obrazek artykułu
W ramach obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, 21 kwietnia Roma Ligocka odwiedzi Inowrocław. Darmowe wejściówki czekają na zainteresowanych.

Obchody Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, wiążą się z masą wydarzeń organizowanych w całej Polsce. Z tej okazji Biblioteka Miejską im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia, zorganizowała spotkanie z Romą Ligocką.


Spotkanie odbędzie się 21 kwietnia o godzinie 18:00 (Inowrocław, Salonik Literacko-Artystyczny, ul. Kilińskiego 16). Na spotkanie obowiązują bezpłatne wejściówki, do odbioru od 14 kwietnia w Wypożyczalni dla Dorosłych przy ul. Kilińskiego 1.


Spotkanie autorskie z Romą Ligocką będzie połączone z promocją książki pt. "Droga Romo”. To jedna z najintymniejszych książek autorki, kontynuacja bestsellerowego "Dobrego dziecka". Wraz z Romą przeniesiemy się w czasie aby poznać trudną drogę do dorosłości, pełną takich niebezpieczeństw jak: alkohol, anoreksja, niechciana ciąża...

 

Strona wydarzenia: http://www.jan-kasprowicz.bmino.pl/spotkania-autorskie/swieto-ksiazki-z-roma-ligocka.html


Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku