Spotkanie autorskie z Jolantą Marią Kaletą w Kowarach

Obrazek artykułu
Wydawnictwo Psychoskok serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie ze znakomitą wrocławską pisarką powieści sensacyjno - przygodowych Jolantą Marią Kaletą.
Pisarka ma na swoim koncie już 9 powieści, jednak to „Lawina", przenosi Czytelnika w rok 1948, do Kowar – uroczego miasteczka u stóp Karkonoszy, które skrywa niejedną mroczną tajemnicę, a jaką? Tego dowiecie się Państwo uczestnicząc w spotkaniu i rozmawiając z autorką. Jolanta Kaleta w swoich książkach zabiera czytelników w sensacyjną podróż przez mroczne czasy Polski komunistycznej, by przedstawić zapomniane afery, tajemnicze zdarzenia, fascynujące zagadki, często niewyjaśnione do dziś, choć mające swój początek w czasach II wojny światowej. Próby ich rozwiązania na łamach powieści podejmują się zwykli ludzie o niezwykłych charakterach. A w tle – miłość, seks i pieniądze – nieodłącznie związane z ludzkim z życiem.


Spotkanie odbędzie się 25 lipca o godzinie 15:00 w świetlicy Szpitala "Wysoka Łąka" w Kowarach ul. Sanatoryjna 27. Fragment książek czyta Michał Kaleta, aktor Teatru Polskiego w Poznaniu. Wstęp wolny.  Możliwość nabycia książek z autografem autorki.

Wydarzenie na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/867445956676846

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl