Spotkanie autorskie z Anną Dziewit - Meller

Obrazek artykułu
25 października odbędzie się z Anną Dziewit - Meller. Spotkanie połączone będzie z promocją ksiazki "Góra Tajget".
Planowane spotkanie autorskie pozwoli przybyłym osobiście poznać dziennikarkę, pisarkę, wokalistkę i gitarzystkę zespołu Andy - Annę Dziewit - Meller. W tarkcie autorka przybliży przybyłym ksiażkę "Góra Tajget".

"Góra Tajget" to Historia o ludzkim strachu i krzywdzie bezbronnych. Tak prawdziwa, że długo nie da się zapomnieć. Dawno nie było w polskiej literaturze powieści, która poruszając temat wojny wybrzmiewa głosem tak świeżym i przejmującym. Anna Dziewit-Meller łączy świat prywatnych lęków z dramatyczną przeszłością, która naznaczyła śląskie pogranicze. Rezultatem jest literatura najwyższej próby, dowodząca pisarskiej dojrzałości, niezwykłej wrażliwości i empatii. (opis wydawcy)

"Nie da się zapomnieć tej książki, już nigdy. Bo Anna Dziewit-Meller, za pomocą historii o zwykłych z pozoru ludziach, wyciąga z nas najgłębiej ukryte lęki, starannie schowane niemyślenie o nieprzyjemnych sprawach. Autorka "Góry Tajget" chwyta nas za głowy i każe patrzeć wstecz na czas przeszły, dokonany, którego nie wolno nam zapomnieć."
MAGDALENA GRZEBAŁKOWSKA

więcej:http://lomzynskie24.pl/Wydarzenia/spotkanie-autorskie-z-anna-dziewit-meller/

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku