Spotkanie autorskie z Adrianem Bednarkiem i jego "Procesem diabła"- zaprasza Zysk i S-ka

Obrazek artykułu
Księgarnia Tajne Komplety zaprasza na spotkanie z Adrianem Bednarkiem i jego "Procesem diabła", wstrząsającym thrillerem ukazującym mroczną stronę ludzkiego umysłu.

Morderca zwany Rzeźnikiem Niewiniątek kilka lat temu siał terror na ulicach Krakowa. Sprawił, że ulice opustoszały, a dziewczyny bały się zostawać same w domach. Rozpętał chaos, który uczynił go sławnym na całą Polskę. Ujęty przez policję i skazany na dożywocie, został zabity przez współwięźnia. Teraz jest tylko miejską legendą, mrocznym wspomnieniem, opowieścią służącą ku przestrodze dla nieostrożnych młodych kobiet. Tak uważają wszyscy oprócz mnie... Tylko ja wiem, że Rzeźnik Niewiniątek nigdy nie został złapany, żyje i ma się całkiem dobrze. Widzę jego twarz za każdym razem, gdy spojrzę w lustro. Od kilku lat moja niezwykła potrzeba przegrywa ze strachem przed popełnieniem błędu. Żeby uciszyć mroczne myśli, skupiam się na budowaniu adwokackiej kariery. W Krakowie i okolicach dochodzi do serii rytualnych mordów na prostytutkach. Policja po długich poszukiwaniach w końcu aresztuje podejrzanego. Jestem coraz lepszym prawnikiem, dlatego wkrótce będę miał okazję poznać osobiście Rozpruwacza z Krakowa jako jego obrońca. Wraz z nim w moje życie wpisze się Ona, wywołując mroczną arię pobudzającą najskrytsze pragnienia.


Wejdź do mojego świata, spróbuj zrozumieć żądze, które każą mi zabijać i przekonaj się, że prawdziwe zło ma tylko jedno oblicze... Ludzkie.

 

5 lutego (piątek), godz. 18:00, Księgarnia Tajne Komplety, Przejście Gancarskie 2, Wrocław Spotkanie poprowadzi Sara Glanc

 

 

https://www.facebook.com/events/1654866481446044/

 

 

Adrian Bednarek to urodzony w 1984 r. w Częstochowie, absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Autor od wielu lat fascynuje się tematyką kryminalną, głównie postaciami seryjnych morderców. Nałogowy biegacz, jest fanem żużla i właścicielem firmy handlowej. Pisanie to jego największa pasja.

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku