Spotkania autorskie w ramach 15. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty

Obrazek artykułu
Spotkania wokół dobrej literatury są już tradycją festiwalu. W tym roku pojawią się wyjątkowi goście, a Biblioteka Nowe Horyzonty będzie otwarta od 24 lipca do 2 sierpnia.

15. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty po raz kolejny wzbogaci Biblioteka Festiwalowa, która umili czas wszystkim niecierpliwie wyczekującym na kolejne seanse. Wyśmienite lektury odnajdą ceniący kontakt z książką, a także wszyscy, których do czytania trzeba zachęcić. Festiwalowa Biblioteka będzie otwarta w Kinie Nowe Horyzonty od 24 lipca do 2 sierpnia od godz. 10.00 do 20.00, w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.


Półki biblioteki będą uginać się pod ciężarem nowości i klasyki, ponieważ wydawcy, którzy wsparli projekt zadbali o dostarczenie należytej ilości lektur. Oczywiście spotkania autorskie stały się już tradycją festiwalu, a w tym roku za prawdziwe wydarzenia literackie należy uznać spotkania z niezwykłymi gośćmi:

 

25 lipca, godz. 19.00 – Jakub Żulczyk, Barbara, ul. Świdnicka 8b

 

27 lipca, godz. 19.00 – Łukasz Orbitowski, Barbara, ul. Świdnicka 8b

 

29 lipca, godz. 19.00 – Sylwia Chutnik, Barbara, ul. Świdnicka 8b

 

31 lipca, godz. 19.00 – Małgorzata Szejnert, Mediateka, pl. Teatralny 5 (spotkanie organizowane w ramach Miesiąca Spotkań Autorskich) 

Prowadzenie: Michał Nogaś (Program Trzeci Polskiego Radia) i Szymon Kloska (Instytut Książki).

 

Więcej: http://www.nowehoryzonty.pl/

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku