Spory i dyskusje na Big Book Festival

Obrazek artykułu
10 czerwca rozpocznie się czwarta edycja Dużego Festiwalu Czytania Tym razem spotkania autorskie mają zastąpić spory i dyskusje na niecodzienne tematy.

Tegoroczny Big Book Festival rozpocznie się w piątek, 10 czerwca i potrwa do niedzieli, 12 czerwca. W programie znalazło się ponad 50 spotkań, spacerów, gier i dyskusji, a nawet seansów leczniczych. W tym roku tradycyjne spotkania autorskie zastąpią rozmowy na niecodzienne tematy.


Padną nietypowe pytania: Jak się piszę dobre i złe sceny erotyczne? Dlaczego warto zwariować? Czy można zaprogramować szczęśliwych ludzi? Co nas ciągnie do okrucieństwa? I czemu hipsterzy  zamieniają croissanty na transparenty?, a spory i dyskusje, które zapoczątkują pozwolą na wyciagnięcie zaskakujących wniosków.  


Autorzy, których podczas Big Book Festival to między innymi: Jacek Dehnel, Zośka Papużanka, Grażyna Plebanek, Agnieszka Wolny-Hamkało, Kuba Wojtaszczyk, Karolina Korwin-Piotrowska, Łukasz Orbitowski.  


W festiwalu udział weźmie stu gości, stąd każdy może liczyć na niezapomniane spotkania autorskie z polskimi i zagranicznymi autorami.


Big Book Festival odbędzie się w Pałacu Szustra przy ul. Morskie Oko 2.Szczegółowy program zostanie ogłoszony w maju.


Więcej: bigbookfestival.pl

 

 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl