Śląskie Targi Książki w nowym miejscu

Obrazek artykułu
6 listopada rozpoczną się Śląskie Targi Książki. W tym roku impreza odbędzie się w nowym miejscu- Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Strefie Kultury obok Spodka.

Podczas Salskich Targów książki na uczestników znów będzie czekać masa atrakcji. W programie znalazły się liczne spotkania autorskie, konferencje oraz wydarzenia artystyczno- literackie. Poszukujący wyjątkowych książek na pewno się nie rozczarują, na targach pojawi się blisko 140 wystawców.

 

Podczas Salskich Targów Książki będzie można spotkać blisko 60 autorów, a pośród nich miedzy innymi: Jerzy Bralczyk, Bronisław Cieślak, Marek Krajewski, Michał Ogórek, Marek Przybylik, Mariusz Szczygieł, Małgorzata Szejnert i Szczepan Twardoch.

 

Dzięki współpracy z Biblioteką Śląską Targi odwiedzą nominowani do Śląskiego Wawrzynu Literackiego 2014: Dariusz Foks, Zbigniew Kruszyński, Wit Szostak i Ewa Winnicka. Swój udział w Targach zapowiedzieli też autorzy związani ze Śląskiem: Mieczysław „Hajer” Bieniek, Marta Fox, Weronika Murek, Marta Obuch i Dariusz Rekosz.

 

 

Miastem Współgospodarzem nowej imprezy rynku wydawniczego są Katowice. Organizacją Targów zajmą się spółki Targi Książki (partner merytoryczny) i Murator EXPO (organizator wykonawczy).

 

Śląskie Targi Książki otwarte będą dla publiczności w dniach 6-7-8 listopada od 10.00 do 18.00. Wstęp na Targi jest wolny.

 

Więcej na stronie slaskczyta.pl

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl