Recenzja powieści OBSESJA

Okładka
Pani Paulina i Jej recenzja powieści OBSESJA "Kobiecego umysłu nikt, nie jest w stanie odszyfrować. Co skrywa się w jej głowie, wie tylko ona. Kobieta potrafi dążyć do swojego celu, ale za jaką cenę? Jest nieprzewidywalna, szalona jak również skryta i tajemnicza. Kobieta dla mężczyzny jest zagadką, której nie jest w stanie pojąć. A jaka jest kobieta zraniona? Czy jest wulkanem który może wybuchnąć w każdej chwili? I do czego jest zdolna?

Czy ktoś może sobie wyobrazić bardziej romantyczną scenerię? Śnieg, góry, sylwester i ona piękna nieznajoma, z którą Alex spędził dwie niesamowicie upojne noce. I choć wszystko zaczyna się jak bajka, ona po owych upojnych chwilach znika. I choć nikt nie wie skąd wzięła się tajemnicza kobieta, Alex się nie poddaje i szuka swojej pięknej nieznajomej, która tak bardzo namieszała mu w życiu.

Choć przez pół roku nie natrafił na żaden jej ślad, nie zapomina o niej. Śni o owej Grace, a sny są tak prawdziwe, że trudno jest odróżnić jawę od snu. Mimo że na jego drodze stają równie piękne i wyjątkowe kobiety, żadna nawet w jednym procencie nie przypomina mu Grace. A konsekwencje za swoje czyny poniesie tylko on!

Kim okaże się piękna Grace i jaka tajemnica się za nią kryje? A co z innymi kobietami, jak one się zachowają?

Czy któraś z nas zastanawiała się kiedyś jak to jest zakochać się bez wzajemności, a może zdarzyło nam się, że jakiś facet nas kiedyś skrzywdził, poniżył. Jakie wtedy emocje nam towarzyszyły, do czego byłyśmy w danym momencie zdolne i o czym myślałyśmy?

Ostrzegam to jest książka dla pełnoletnich. Powieść kipi seksem, pożądaniem i namiętnością. Autorka świetnie opisała sceny zbliżeń, nie zapominając o najdrobniejszych szczegółach. I ta tajemnica, którą owiana jest od samego początku, a nawet drobny wątek kryminalny. Ach, dzieje się wiele!

Nawet nie wiem kiedy pochłonęłam książkę, był to moment. Dopiero zaczęłam czytać, a tu bach już koniec. Lektura jest tak wciągająca, że nie ma czasu na oderwanie się od niej, a wręcz nie wypuści cię ze swojego świata. Jest to kolejny przykład, jak świetnych autorów mamy i jak świetnie wciągają czytelnika w swój, wykreowany świat. I mimo, że nie są tak doceniani jak zagraniczni autorzy, piszą dla nas dalej i nie poddają się i za to bardzo dziękuję Pani Marcie, która zauroczyła mnie swoją twórczością.

„Obsesja” przeniesie cię w całkiem inny świat, którym rządzi pożądanie, a może jednak to miłość… Jedno od drugiego jest oddzielona tak cienką granicą, że czasami trudno to rozróżnić. A całość staje się obsesją, która może doprowadzić do obłędu. Czy warto zatracić się i ponieść tego konsekwencje, które mogą ciążyć jak wyrok? A może, trzeba postępować tak jak wymagają tego inni i tak jak by się wydawało, że „tak będzie najlepiej”?

Czytelniku jeżeli jesteś gotowy, przenieść się w ten świat i sprawdzić o czym pisze, nie czekaj, tylko zabieraj się za czytanie! Przeżyjesz piękne chwile wraz z lekturą. Możesz uronić łzę, czasami się pośmiać, a nawet rozwiązywać zagadki. Będą to chwile nie zapomniane, ale jakże pełne emocji. Jesteś na to gotowy?

Moja ocena: 10/10"

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl