RADA MNIEJSZOŚCI- poleca Wydawnictwo MAG

Obrazek artykułu
Wydawnictwo MAG poleca „RADE MNIEJSZOŚCI”. Na rynku właśnie pojawił się nowy narkotyk, a drobni przestępcy Londynu zaczynają umierać z magicznych powodów.

rRADA MNIEJSZOŚCI – Kate Griffin

 

Matthew Swift, czarnoksiężnik i Nocny Burmistrz, panuje nad sytuacją. Tak przynajmniej lubi sobie wyobrażać. Ale w Londynie, jak to w Londynie, nigdy nie brakuje problemów. Spożycie narkotyków utrzymuje się na wysokim poziomie. Nastoletni wandale odstraszają inwestorów. Rośnie również liczba przestępstw z użyciem przemocy. W swoim czasie Matthew Swifta nic by to nie obchodziło, ale teraz to on musi posprzątać ten bałagan.

 

W dodatku na rynku pojawił się nowy narkotyk, pył wróżek, którego produkcja polega na zamianie ludzi w chodzące laboratoria chemiczne, na nastoletnich wandali poluje mistyczna istota, a drobni przestępcy Londynu zaczynają umierać z magicznych powodów.

 

Szybko staje się jasne, że uporanie się z tymi problemami jest zadaniem Swifta. Jednakże ktoś wyraźnie chce go pouczać, jak powinien wykonywać swoje obowiązki. Swift musi się zorientować, kto stoi za falą przestępczości, a kto próbuje ingerować w jego pracę. Ma wielu starych wrogów i tylko garstkę przyjaciół. Jeśli chce uratować Londyn przed wzbierającą falą krwi, musi szybko się nauczyć odróżniać ich od siebie.

 

Tytuł:  RADA MNIEJSZOŚCI  

Autor: Kate Griffin

ISBN:  978-83-7480-608-4

Tłumaczenie: Michał Jakuszewski

Oprawa: miękka

Format:  książka

Liczba stron:  480

Rok wydania:  30 października 2015

Cena detaliczna:  39,00 zł

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego nowo otwartego sklepu: www.mag-sklep.pl Księgarnia Wydawnictwa MAG - bestsellery światowej fantasy i science-fiction; książki znaczące i nagradzane, wydarzenia literackie; promocje, końcówki nakładu, unikaty. Zapraszamy na zakupy! Warto zapisać się na na newsletter, będą niespodzianki;)

 

kontakt do księgarni:

e-mail: sklep@mag.com.pl

telefon: 881 721 004

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl