„Przewodnik po Kresach. Ukraina. Białoruś. Litwa”- Jędrzej Majka

Obrazek artykułu
Publikacja jedyna w swoim rodzaju i zdaje się niezbędną dla planujących podróże po kresach.

Przewodniki okazują się nieocenione, gdy planujemy podróż, wycieczkę, krótsze czy dłuższe wakacje. Zawczasu warto bowiem wiedzieć na jakie miejsca należy zwrócić szczególną uwagę. Niestety nie każdy przewodnik okazuje się w pełni pomocny pomimo, iż sama nazwa wskazuje, że jego treść takową funkcje spełniać powinna.


Pozycja „Przewodnik po Kresach. Ukraina. Białoruś. Litwa” z pewnością nas nie zawiedzie. Ekskluzywne wydanie skrywa masę praktycznych informacji, które łatwo wykorzystać przy planowaniu podróży. Ponad 400 zdjęć, dziesiątki planów i map samochodowych to gwarancja, że na pewno nie pobłądzimy i nie ominiemy miejsc godnych odwiedzenia.


Ponieważ Jędrzej Majka z wykształcenia teolog i dziennikarz z zamiłowania pozostaje czynnym podróżnikiem możemy być pewni, że sprawdził, iż treści zawarte w poradniku okażą się pomocne. Autor ceni spotkania z napotkanymi ludźmi, które czynią podróże niezwykłymi. Takowe doświadczenia pozwoliły przecież powstać takim książką jak: książek „Kresy. Śladami naszych przodków”, „Ostatni dzień Lwowa”, „Pociąg do świata” oraz albumów fotogra­ficznych: „Kresy”, „Mistyczne Kresy”.


Zainteresowani pozycją oraz postacią autora mogą przybyć na spotkanie zaplanowane przez Wydawnictwo AA oraz Śródmiejski Ośrodek Kultury 4 listopada 2014 o godzinie 18:00. (Śródmiejski Ośrodek Kultury, ul. Mikołajska 2, 31-027 Kraków) Spotkanie poprowadzi: Marek Górka.


Więcej informacji na stronie: http://lamelli.com.pl/o-nas/kontakt/

 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku