Przekrocz bramy Cyklu ;)

Okładka
Zaczął się nowy rok. Zaczęła się misja. Nasza misja. Moja misja. Staliśmy w szeregach. Obok ludzi. Mieliśmy dwanaście miesięcy. Dwanaście długich miesięcy. Pięknych? Pełnych bólu? Zapewne i jedno i drugie. Mieliśmy być przy nich. Pomagać. Czasem działaniem. Czasem tylko poczuciem, że nie są sami. Byłem świadomy powagi zadania.


Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy poza tym, co widzisz, istnieje coś więcej? Inny wymiar? Inne istoty?


Czy kiedykolwiek znalazłeś się w trudnej sytuacji i ktoś niespodziewanie przyszedł Ci z pomocą? Poczułeś wsparcie? Odzyskałeś nadzieję? Wiarę? Wcześniejsze szczęście? Radość?


Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś TAK, to znalazłeś się pod wpływem mocy... ANIOŁÓW. Nie tłuściutkich, barokowych kupidynów o złotych loczkach i niewinnych uśmieszkach, zdobiących fasady wielu budowli, ale prawdziwych istot niebieskich.

Gdy tylko zegar wybija północ, świadcząc nie tylko o nadejściu nowego dnia ale i nowego roku, na Ziemię z wysokiego Nieba zstępują rzesze anielskie, by po rocznej misji stać się prawowitymi Aniołami Stróżami jednej, przydzielonej im przez Pana osoby. Do tego czasu działają na Ziemi. Obcują z ludźmi. Napełniają się energią pochodzącą z ich radości i pozytywnych doznań, by potem móc ją wykorzystać, gdy pomoc okaże się niezbędna.


Zbiór dwunastu opowiadań zatytułowany "Cykl" przedstawia kolejno dwanaście różnych historii, których bohaterowie zmagają się  różnymi problemami - czasem większymi, czasem mniejszymi, niemniej ważnymi. Czy za każdym razem odnajdą wsparcie? Czy Aniołowie zdołają podołać postawionym przed nim zadaniom.? A może czekają na nich pułapki?


Opowiadania debiutującej, młodej autorki otworzą Twoje oczy, na drugi wymiar rzeczywistości. Pokazują, jak odnaleźć w swoim wnętrzu ukrytą, przysypaną kurzem duszę.


Przekrocz bramy "Cyklu" już dziś.

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl