Przeczytaj te książki

Obrazek artykułu
Mózg musisz stymulować! Naukowcy polecają obcowanie z literaturą. Czytanie książek to prozdrowotny sposób spędzania czasu wolnego. Korzystanie z czytelnictwa spowalnia proces starzenia się umysłu. Poprzez czytanie następuje zgłębianie wiedzy, zwiększanie poziomu inteligencji, pobudzanie empatii oraz wzmacnianie poczucia własnej wartości. Zadbaj o swoje wnętrze. Przeczytaj te książki.

Wszyscy od dawna wiedzą, że literatura to doskonały przekaźnik wartościowych treści. Naprawdę, czytanie wykazuje lecznicze właściwości. Zaczytując się w lekturze, obniżamy poziom stresu i pobudzamy kreatywność. Ponadto codzienne poznawanie literackich historii to sprawdzony sposób na relaks. Warto oderwać się od trudnej codzienności w celu uzyskania wytchnienia. Depresja, ponure myśli, lęki oraz nerwice to problemy spotykane coraz częściej pośród ludzi. Wyobraźnia uruchomiona piękną, literacką historią może pozytywnie wpłynąć na samopoczucie czytelnika. Posłuchaj opinii osób, które poznały niejeden tytuł i polecają go innym. W ten sposób dotrzesz do swojego wnętrza, pobudzisz osobowość i w pełni pojmiesz sens swojego istnienia. Żeby odmienić swój los, przeczytaj te książki.

Choć świat rozwija się w szalonym tempie i oferuje coraz więcej sposobów na spędzanie wolnego czasu, nie maleje liczba tych, którzy dla relaksu lubią sobie codziennie poczytać. Warto taką pasję zaszczepić już najmłodszym dzieciom, aby w przyszłości chętnie sięgały po książki”. -edno.pl


Przeczytaj te książki. Poznaj intrygujące tytuły oraz fenomenalne pozycje książkowe. Lubiący czytać bardzo często zdradzają innym, po jaką literaturę sięgać. Wielu ludzi podkreśla, jakie lektury warto poznać. W obecnych czasach wydawcy biorą pod uwagę, iż cenne są książki elektroniczne. Na przykład e–book „Tajemnice Białego Tygrysa” szybko został doceniony. Oczywiście nie może dziwić, że kolejna książka Krzysztofa Kasy Kasowskiego również od razu zdobyła fanów. Czytelniczy relaks, dzięki tym pozycjom jest gwarantowany.

Skorzystaj. Przeczytaj te książki. Poniżej opisane pozycje to top trzy najciekawsze książki. Po skończeniu tej lektury, nikt nie będzie już taki sam.

Rynek książki jest coraz bogatszy. Wciąż inną pozycję zyskują poszczególne gatunki literackie. Kryminały nadal są w czołówce, ale równie poczytne okazały się powieści obyczajowe i fantasy. Okazuje się, że odbiorców nadal najbardziej kuszą niewyjaśnione sekrety. „Tajemnice Białego Tygrysa. Skarb Magnatów” to debiutancka książka autorstwa małżonków: Marty i Zbyszka Bryś. Tematem prowadzącym zawiłą powieść do niezwykłych zajść jest incydent, do którego doszło w życiu siostry głównej bohaterki. Prowadzącymi bohaterami fascynującej historii jest pani detektyw Marta Siber i jej mąż – właściciel salonu samochodowego Zbyszek Toga. Nastąpi wiele zawiłych wydarzeń. W momencie, kiedy siostra Pani detektyw, wpląta się w niebezpieczny układ, na pomoc ruszą jej najbliżsi i przyjaciele. To niezwykłe, że Biały Tygrys okazuje się świetnym informatykiem, który szybko dociera do licznych tajemnic. W trakcie lektury pokonamy wiele trudności, by ostatecznie dotrzeć do Zakopanego i odnaleźć sławetny Skarb Magnatów. Poleć wszystkim: przeczytaj tę książkę.


Książka do nabycia na stronie: https://www.psychoskok.pl/produkt/tajemnice-bialego-tygrysa-skarb-magnatow/

Na niepogodę, chandrę lub nudę warto wybrać się na, choć krótki urlop. Krzysztof Kasa Kasowski zaproponował wszystkim wyprawę „ Le Grand Tour”. Trzeba pamiętać, że ten doceniany przez wielu artysta, na łamach swojej prozy najczęściej zdradza wątki autobiograficzne. Wielu uznało, że jest to biografia. Należy zaznaczyć, że opisana w tej pozycji historia wydarzyła się naprawdę. Przeczytaj tę książkę! Fabuła opisuje zajścia, w których udział brali bardzo zaradni młodzieńcy. Młodzieńcza potrzeba odwiedzania świata sprawiła, że bohaterowie w swojej wędrówce zahaczyli o: Francję, Hiszpanię, Włochy, Szwajcarię, Belgię i Holandię. Trzeba zaznaczyć, że ta wyprawa pozwoliła bohaterom odnaleźć w Staragossie cenny pamiętnik Jana Potockiego. Nie od razu udało jednak udało się ujawnić twórców tego dzieła. „ Le Grand Tour” okazała się pełną niespodziewanych zwrotów akcji wyprawą.


Książka do nabycia na stronie: https://www.psychoskok.pl/produkt/le-grand-tour/

Przeczytaj tomik zaproponowany poniżej.

Proza świetnie wpływa na odczucia wewnętrzne. Najgłębiej poruszać potrafi jednak poezja. Mirosław Morgałato doświadczony poeta i jego poetycki tytuł tomiku „Zostawiam czas i biorę marzenia”. Twórca dokonał wspaniałej analizy natury życia. Każdy z nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Poruszony wyzwaniami ludzkiego żywota, opisał najważniejsze tematy. Pośród poruszanych zagadnień znalazło się: przemijanie, ulotność chwil i niepokonana starość oraz miłość. Mirosław Morgała apeluje, żebyśmy docenili tu i teraz. T.S. Eliot mądrze stwierdził, że:

„Poezja nie służy wyładowaniu emocji, lecz ucieczce od emocji; nie służy wyrażeniu osobowości, lecz ucieczce od osobowości. Ale oczywiście tylko ci, którzy mają osobowość i emocje, wiedzą, co to znaczy chcieć od tego uciec”


Książka do nabycia na stronie: https://www.psychoskok.pl/produkt/zostawiam-czas-i-biore-marzenia/

Dla swojej kondycji musisz sięgać po wartościowe lektury. Od zawsze w materiałach piśmienniczych ukrywane są ważne sentencje. Odkryj sens swojego istnienia. Powyżej wskazano, jakie książki powinieneś przeczytać. Pod uwagę zostały wzięte, zróżnicowane oczekiwania odbiorców, dlatego te pozycje doceni fan każdego literackiego gatunku. Pobudził wyobraźnię „Skarb Magnatów”, pragnienia poznawania świata wzbudził natomiast „Le Grand Tour” przedstawiony przez muzycznego idola, a na koniec poeta wyznał: „Zostawiam czas i biorę marzenia”. Te pozycje mogły zaostrzyć apetyt na bestsellery, najlepsze powieści obyczajowe, a nawet erotyki.


Tekst przygotowany z pomocą Agaty Orzechowskiej. 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl