Premiera Survarium w Polsce

Obrazek artykułu
Z wielką dumą i frajdą informujemy, że już 27 listopada o godz. 18 w warszawskim salonie Empik Junior będzie miała miejsce podwójna premiera związana z grą Survarium.

Po pierwsze – światło dzienne ujrzy polskie wydanie bestsellerowej powieści z kultowego uniwersum - „Łowca z Lasu”, której autorem jest legendarny Andriej Lewicki.

 

Oprócz tego Survarium, duchowy spadkobierca serii S.T.A.L.K.E.R.,  ukaże się w Polsce w specjalnym wydaniu pudełkowym, zawierającym unikatowe dodatki dla rodzimych graczy.

Oto co Was czeka w trakcie Zaparkuj w Zonie #4 Survarium:  - spotkanie z developerami gry ze studia Vostok Games,  - spotkanie z autorem książki „Łowca z Lasu” Andriejem Lewickim,  - spotkanie z Krystianem Machnikiem, założycielem portalu Napromieniowani.pl, który opowie o tym jak naprawdę wygląda Czarnobylska strefa i zaprezentuje materiały ze swojej ostatniej wyprawy do Zony,  - szalony konkurs cosplayowy na strój ze świata Survarium. Na śmiałków, którzy pojawią się na imprezie w przebraniu czekają gry, książki i wiele innych niesamowitych gadżetów,  - promieniotwórczy koncertu zespołu Radioaktywny Świat (więcej o zespole: https://www.facebook.com/RadioaktywnySwiat?fref=ts).     Zapraszamy życząc DOBREJ ZONY!     Fabryka Słów i IMGN.PRO     27 listopada godz. 18:00 - premiera Survarium w Polsce  Warszawa, Empik Junior, ul. Marszałkowska 104/122

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl