Poznańskie Międzynarodowe Targi Książki Historycznej w przyszłym roku

Obrazek artykułu
Międzynarodowe Targi Książki Historycznej w Poznaniu, które miały się odbyć w dniach 24-28 sierpnia, został odwołane i przełożone na przyszły rok.

W komunikacie organizatorów czytamy: „W obliczu rozprzestrzeniania się pandemii Covid-19, wziąwszy pod uwagę wszystkie możliwe jej konsekwencje zdrowotne, organizacyjne i ekonomiczne, a także prognozy dotyczące postępów choroby, Zarząd Międzynarodowego Komitetu Nauk Historycznych wraz z poznańskim Komitetem Organizacyjnym doszedł do wniosku, że organizowanie XXIII Międzynarodowego Kongresu Nauk Historycznych Poznań 2020 w uprzednio wyznaczonym terminie nie byłoby rozsądne. W związku z tym ogłaszamy przełożenie Kongresu na 22-28 sierpnia 2021 roku. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i mamy nadzieję, że spotkamy się z Państwem w Poznaniu w przyszłym roku”.


W związku z decyzją o przełożeniu Kongresu na przyszły rok okres wczesnej rejestracji (Early Bird) został przedłużony do 31 marca 2021 roku.

Komitet Organizacyjny Kongresu poinformował, że:


1. Uiszczona już opłata rejestracyjna pozostaje ważna również na Kongres w nowym terminie. Jeśli jednak, niestety, w Kongresie w sierpniu przyszłego roku nie będziecie Państwo mogli wziąć udziału, to możecie anulować rejestrację na ogólnych zasadach określonych w Regulaminie;


2. Program Kongresu zasadniczo pozostaje bez zmian. Jeśli jednak w ciągu tego roku ktoś z Państwa zechce zrezygnować lub zaktualizować strukturę swojego panelu, to prosimy uprzejmie o informację. Pewne przetasowania będą oczywiście możliwe. Wszystkie ważne informacje dotyczące Kongresu będą się pojawiać sukcesywnie na naszej stronie internetowej i na Facebooku.


źródło: Instytut Książki

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl