Poród w hipnozie

Obrazek artykułu
„Poród w hipnozie” jest drugą po „Psychoterapii kwantowej” książką autora pasjonującego się tematyką terapii w ujęciu mechaniki kwantowej.

Wykorzystanie transu hipnotycznego do nauki rodzenia stanowi swego rodzaju symulator porodowy. Umożliwia uzyskanie informacji o przebiegu porodu w sposób niekonwencjonalny. Jeszcze na długo przed urodzeniem dziecka umysł ciężarnej utrwala sobie schematy postępowania w poszczególnych fazach porodu. Wielokrotne powtarzanie poszczególnych sesji cementuje odruchy warunkowe i bezwarunkowe, jakie są potrzebne w czasie rodzenia.


Rodząca uczy się w ten sposób techniki oddychania, rozluźniania mięśni krocza, masowania brodawek oraz parcia spontanicznego, takiego na ile sam ucisk główki go wyzwala, a to z kolei chroni krocze przed urazami.


Utrwalona wiedza na temat porodu eliminuje strach i napięcie mięśni. Przyczynia się do zmniejszenia bólu porodowego na poziomie centralnego i obwodowego układu nerwowego.

Hipnoza i medytacja w ciąży


http://www.poradniki24h.pl/1864/hipnoza-medytacja-ciazy
Metoda porodu w transie jest prosta, niekosztowna i skuteczna. Pozbawiona działania środków farmakologicznych, bezpieczna dla matki i dziecka. Umożliwiająca poród w warunkach naturalnych, na łóżku porodowym lub w wodzie, w szpitalu oraz w domu.


Zachęcam do jej stosowania.


dr Jerzy Lech Piechnik


Nie chce rodzić inaczej! Kobieta domaga się porodu w hipnozie

http://www.prasa24h.pl/17923/nie-chce-rodzic-inaczej-kobieta-domaga-sie-porodu-w-hipnozie.html


Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy