Podziękowania po zakończeniu tegorocznej edycji Warszawskich Targów Książki

Obrazek artykułu
Warszawskie Targi książki po raz kolejny okazały się sukcesem. Ponad 72 tyś. odwiedzających, 850 wystawców i 800 autorów. Organizatorzy złożyli podziękowania i zdradzili, że za rok gościem honorowym będą Węgry.

Z roku na rok Warszawskie Targi książki cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Tegoroczna edycja okazał się prawdziwym sukcesem czego dowodzą choćby dane z oficjalnego komunikatu organizatora, który złożył oficjalne podziękowania. „Dziękujemy Francji gościowi honorowemu Targów, a także Wystawcom, Partnerom i Patronom oraz wszystkim gościom, którzy przez cztery dni tworzyli niezwykłą atmosferę Wielkiego Święta Książki na Stadionie Narodowym. Przez cztery dni nowości i bestsellery prezentowało ponad 850 wystawców z Polski i 28 krajów, a swój dorobek przedstawiło blisko 800 znakomitych autorów z kraju i zagranicy. Targi odwiedziło ponad 72 tys. osób”.


Teraz pozostaje jedynie cierpliwie oczekiwać kolejnej edycji WTK, podczas której Gościem Honorowym będą  Węgry.


Podczas uroczystości przekazania tytułu Gościa Honorowego WTK dr Janos Tischler, dyrektor Instytutu Węgierskiego w Warszawie przyznał :  „Francja bardzo wysoko ustawiła poprzeczkę jako Gość Honorowy Warszawskich Targów Książki. Dlatego już dziś zabieramy się do pracy, aby okazać się godnymi tego zaszczytu”.

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl