Podsumowując Warszawskie Targi Książki

Obrazek artykułu
Warszawskie Targi Książki 2015 dobiegły końca. Pozostaje z niecierpliwością wyczekiwać kolejnych i wspominać, bo przecież warto. Wydawnictwo Psychoskok z pewnością wielokrotnie powróci pamięcią do tych chwil. My także, nie zapominając o napotkanych autorach.

Warszawskie Targi Książki to gigantyczna impreza, na którą przybywają niezliczone ilości czytelników. Masa atrakcji przygotowanych przez organizatorów przyciąga, i zdarza się, że rozprasza uwagę. Nie można przecież być w kilku miejscach jednocześnie, a pośród ogromnej ilości uczestników, łatwo przejść obok znaczącego autora, i po fakcie zorientować się o stracie.


Na chwilę obecną pozostaje z niecierpliwością wyczekiwać kolejnych i wspominać, bo przecież warto. Wydawnictwo Psychoskok z pewnością wielokrotnie powróci pamięcią do tych chwil. My także, nie zapominając o napotkanych autorach jak: Janusz Płoński, Klaudia Kopiasz, Joanna Piłatowicz,Aneta Skarżyński, Jolanta Maria Kaleta, Stefania Jagielnicka, Ewelina Rubinstein. Więcej na stronie https://www.facebook.com/WydawnictwoPsychoskok

Chcący zdobyć książkę Janusza Płońskiego „Kandydat na prezydenta” zapraszani są do udziału w konkursie przygotowanym przez wydawnictwo Psychoskok. 


   zd1             zd2


                                                                                     zd3

zd4zd5 

                                                                zd6


Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl