Pamiętnik nasycony sekretami życia duchowego

Okładka
Zdawać się może, że wszyscy postrzegamy świat tak samo.

Utwór ten ukazuje rąbek tajemnicy życia duchowego. Występujące tam Anioły i demony oraz te bardziej potężne postacie jak Bóg i Szatan, które wskazują na poruszenie nieba i piekła w walce o duszę autora. Apokalipsa, która stała się udziałem twórcy danego dzieła skłoniła go do osądu tego co się wydarzyło. Stąd tytuł książki „Mind Control Sąd Apokalipsy”. Osąd miał doprowadzić do odpowiedzi, dlaczego apokalipsa dotknęła autora. 


Z kolei słowa kontrola umysłu dotyczy nie tyle co działania osób ludzkich w walce o myśli człowieka, ale o całokształt życia człowieka. Autor przedstawia swoje życie w danym utworze. Ujawnia także swoje winy, które mogłyby doprowadzić do tego rodzaju wydarzenia. Wyjawia także sekret zmiany znaku na czole na chrześcijański. Może być to praktyczny przewodnik w celu uzyskania spokoju duszy i wyjścia z piekła.


Przemyślenia dotyczące świata i kosmosu doprowadziły autora do przekonania, że kosmos będąc wyższą istotą jest jakby łonem pierwszych ludzi na której żyjemy. Stąd dodatek – moja kosmogonia oparta na zasadzie antropicznej. Znaczy to że kosmos ma kształt człowieka w którym żyją ludzie itd. Wszystko to tworzy tunel fraktalny i poziomy fizyczne.


Tytuł książki brzmi ładnie, ale tak naprawdę jest to doświadczenie piekła za życia. Dobre życie, którego doświadczył autor pozwoliło zachować miłość do człowieka i do świata pomimo tego całego zamieszania. Książka ta jest dowodem na to że czas trudny nie musi pójść na marne. Autor uwiecznia wiele z różnych doświadczeń spośród wielu innych mniej uchwytnych. Pamiętnik ten uwiecznia Elfa Enlila, niebieską iskrę, UFO i inne stworzenia.

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku