Adres

61-774 Poznań

Wielka 10 Poznań

Polska

Kontakt

Email kontaktowy:

Telefon kontaktowy:61 853 27 51
61 853 27 67
61 852 63 26

Nasze wydarzenia

Share

Zysk i S-ka Wydawnictwo

Zysk i S-ka Wydawnictwo powstało w kwietniu 1994r. Aktualnie znajduje się w czołówce polskich wydawnictw.Wydaje kilkaset książek rocznie!
Misja
Jak mawiał Umberto Eco: "Kto czyta książki ten żyje podwójnie".
Opis
W ofercie Zysk i S-ka Wydawnictwa znajdziecie literaturę polską i obcą; książki historyczne, popularno-naukowe, podróżnicze, kryminały, science-fiction, fantasy, poradniki, beletrystykę, a także audiobooki.

Nasze artykuły

Article image

Lato z książką 2017

Dodany: 14 lipiec 2017

Zysk i s-ka Wydawnictwo ponownie wspiera Lato z książką. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w czterech miastach: Łebie, Ustroniu, Szczyrku i Mikołajkach.
Article image

Barber - zapowiedź premiery

Dodany: 6 kwiecień 2017

7 kwietnia światło dzienne ujrzy "BARBER", poradnik dla mężczyzn poszukujących swego stylu oraz dla wszystkich, którzy lubią dobrze wyglądać.
Article image

"Mój ojciec Pablo Escobar" - poleca Zysk i S-ka

Dodany: 24 marzec 2017

Zysk i S-ka Wydawnictwo poleca książkę "Mój ojciec Pablo Escobar". To poruszająca historia dziecka, którego ojciec był jednym z najgroźniejszych przestępców wszech czasów.
Article image

Christina Lauren "Piękny" - zapowiedź

Dodany: 3 marzec 2017

Na pożegnanie z serią przedstawiamy w ostatniej odsłonie "Pięknego" Christiny Lauren. I tym razem nie zabraknie humoru, miłości i niezwykłej namiętności. Wciągająca już od pierwszych stron.
Article image

Spotkanie autorskie Jana Grzegorczyka

Dodany: 28 listopad 2016

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie Jana Grzegorczyka, autora bestsellerowej serii o księdzu Groserze, której kolejny tom ukazał się 21 listopada nakładem naszego wydawnictwa.
Article image

Zaproszenie na spotkanie z Jürgenem Rothem

Dodany: 21 listopad 2016

23 listopada Klub Gazety Polskiej, Gazeta Polska Codzienna oraz Zysk i S-ka Wydawnictwo zapraszają na spotkanie z Jürgenem Rothem poświęcone jego najnowszej książce Smoleńsk 2010. Spisek, który zmienił świat.
Article image

"Perła. Afrykański przypadek księdza Grosera" - kolejny tom kleryckiego cyklu

Dodany: 18 listopad 2016

Gratka dla miłośników twórczości Jana Grzegorczyka i wciągających przygód księdza Grosera. Kolejny tom kleryckiego cyklu zabierze nas w podróż do Afryki w książce "Perła. Afrykański przypadek księdza Grosera". Po raz kolejny autor przełamuje tabu, a przy tym wciąga w niezwykłą historię kryminalną.
Article image

Spotkanie z Markiem Ławrynowiczem

Dodany: 15 listopad 2016

Z przyjemnością zapraszamy na spotkanie z Markiem Ławrynowiczem, autorem najnowszej książki "Mundur". Spotkanie poprowadzi Krzysztof Masłoń.
Article image

Wieczór autorski Józefa Barana

Dodany: 3 listopad 2016

Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Sieradzu, Koło Literackie "Anima" oraz Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sieradzu serdecznie zapraszają na wieczór autorski Józefa Barana.
Article image

"Chłopiec zwany Gwiazdką" - zapowiedź

Dodany: 21 pażdziernik 2016

Chcielibyście poznać niewątpliwy hit dla dzieci na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia? Przedstawiam "Chłopca zwanego Gwiazdką" Matta Haiga, z ilustracjami Chrisa Moulda.
Article image

Spotkanie autorskie z Leszkiem Długoszem

Dodany: 14 pażdziernik 2016

Zapraszamy na kolejne spotkanie z Leszkiem Długoszem, poświęcone jego książce "Pod Baranami. ten szczęsny czas...". Autor tym razem zagości do Krakowa.
Article image

Kolejna odsłona twórczości Jessici Sorensen: "Przeznaczenie Violet i Luke'a"

Dodany: 7 pażdziernik 2016

Przedstawiamy kolejną odsłonę twórczości Jessici Sorensen: "Przeznaczenie Violet i Luke'a". Fascynująca opowieść o dwojgu młodych ludziach, którzy za wszelką cenę starają się uciec od przeszłości i wspólnie odnaleźć ścieżkę nowego życia. Premiera już 31 października!
Article image

Zaproszenie na spotkanie z Bohdanem Urbankowskim

Dodany: 28 wrzesień 2016

Dom Kultury "Podgórze" oraz Zysk i S-ka Wydawnictwo zapraszają na spotkanie z Bohdanem Urbankowskim, poświęcone książce "Adam Mickiewicz. Tajemnice wiary, miłości i śmierci"
Article image

Spotkania autorskie z Leszkiem Długoszem

Dodany: 23 wrzesień 2016

W październiku Zysk i S-ka Wydawnictwo zaprasza na spotkanie autorskie z Leszkiem Długoszem, jednym z najbardziej znanych polskich śpiewających poetów oraz promocję książki "Pod baranami. Ten szczęsny czas..."
Article image

Nowości Zysk i S-ka Wydawnictwa

Dodany: 31 sierpień 2016

Rozpędzamy się po wakacyjnej przerwie. Dziś prezentujemy następujące premiery: "Układanka z uczuć" Małgorzaty Garkowskiej, niebanalna historia o tajemnicach miłości; "Pamięć światłości" Roberta Jordana, będąca zwieńczeniem monumentalnego cyklu fantasy oraz "Krótka historia prawie wszystkiego" Billa Brysona, która przeniesie nas w świat jakiego jeszcze wcześniej nie znaliśmy.
Article image

Spotkanie autorskie z Przemysławem Urbańczykiem

Dodany: 14 lipiec 2016

Zysk i S-ka Wydawnictwo oraz Dom Kultury "Podgórze" serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z prof. dr hab. Przemysławem Urbańczykiem poświęcone jego najnowszej książce "Co się stało w 966 roku?"
Article image

Zaproszenie na spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim

Dodany: 12 lipiec 2016

Szanowni Państwo, przypominamy, że już jutro odbędzie się spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim, poświęcone jego nowej książce "Porozumienie przeciw monowładzy. Z dziejów PC"
Article image

Nowości Zysk i S-ka

Dodany: 21 czerwiec 2016

Wreszcie jest! "Harda" w twardej oprawie trafiła na rynek. Jednak mamy jeszcze jedną gratkę, która jest jeszcze bardziej na czasie. Przedstawiamy książkę "Gracze" - bo przecież przez ostatnie dni żyjemy praktycznie tylko piłką nożną!
Article image

Lato z książką 2016

Dodany: 2 czerwiec 2016

Po czterech udanych edycjach Lata z książką postanowiliśmy kontynuować organizację tego wydarzenia. Mamy zaszczyt poinformować, że tym razem Lato z książką odbędzie się aż w czterech miastach: Łebie, Mikołajkach, Ustroniu oraz Szczyrku.
Article image

Zmiana terminu spotkania z Joanną Siedlecką na 17.03

Dodany: 10 marzec 2016

Szanowni Państwo, ze względu na chorobę Autorki, dzisiejsze spotkanie autorskie z Joanną Siedlecką zostało przeniesione na przyszły czwartek (17.03), na godz. 17:30. Przepraszamy za utrudnienia i jeszcze raz zapraszamy!
Article image

Spotkanie autorskie z Romanem Graczykiem

Dodany: 8 czerwiec 2015

Wraz z Wydawnictwem Zysk i S-ka mamy przyjemność zaprosić na spotkanie z Romanem Graczykiem, autorem biografii Tadeusza Mazowieckiego. Spotkanie odbędzie się 11 czerwca o godz. 18.00 w Radiu Kraków (Sala im. Romany Bobrowskiej, al. Słowackiego 22).
Article image

"W rytmie passady" - zapowiedź

Dodany: 11 kwiecień 2017

Poznajcie historię Julity i Marcela, dwoje młodych ludzi z wewnętrznymi bliznami, poszukujących siebie w otaczającej szarej rzeczywistości.
Article image

"Projekt Królowa" - książka debiutującej pisarki

Dodany: 21 marzec 2017

Pod koniec marca swoją premierę będzie miała książka debiutującej pisarki Dominiki Rosik. "Projekt Królowa" to trzymająca w napięciu powieść, w której rzeczywistość miesza się z iluzją.
Article image

Spotkanie z Piotrem Gajdzińskim

Dodany: 11 styczeń 2017

Zysk i S-ka Wydawnictwo oraz Cafe Niespodzianka zapraszają na premierowe spotkanie z Piotrem Gajdzińskim, dziennikarzem i autorem, poświęcone jego najnowszej książce Czerwony ślepowron. Biografia Wojciecha Jaruzelskiego
Article image

Zaproszenie na premierę książki Jana Grzegorczyka

Dodany: 23 listopad 2016

28 listopada Wydawnictwo Zysk i S-ka wraz z Biblioteką Raczyńskich zaprasza na spotkanie z Janem Grzegorczykiem podczas, którego odbędzie się premiera jego najnowszej książki "Perła. Afrykański przypadek księdza Grosera".
Article image

Książkowe pożegnanie pażdziernika

Dodany: 3 listopad 2016

Żegnamy październik wyjątkowymi premierami: kolejnym dziełem Jessici Sorensen, brytyjską klasyką w wykonaniu Karla Dickensa oraz Małą Klasyką spod pióra Antoniego Ferdynanda Ossendowskiego.
Article image

Spotkanie z Elżbietą Cherezińską w Bydgoszczy

Dodany: 19 pażdziernik 2016

Wszystkich miłośników twórczości Elżbiety Cherezińskiej, jak i tych dopiero ciekawych jej literackich poczynań, z przyjemnością zapraszamy na spotkanie do Bydgoszczy.
Article image

Spotkanie autorskie z Piotrem Semką

Dodany: 10 pażdziernik 2016

12 października odbędzie się spotkanie autorskie z Piotrem Semką, związane z premierą książki "Semka...się gotuje".
Article image

Warszawska premiera "Munduru"

Dodany: 3 pażdziernik 2016

Wydawnictwo Zysk i S-ka oraz Oddział Warszawski Stowarzyszenia Pisarzy Polskich zapraszają na spotkanie z Markiem Ławrynowiczem z okazji ukazania się powieści "MUNDUR".
Article image

Zaproszenie na spotkanie autorskie z Lechem Kowalskim

Dodany: 7 wrzesień 2016

Przypominamy, że dziś odbędzie się spotkanie z Lechem Kowalskim, autorem książek: "Cze.Kiszczak. Biografia gen. broni Czesława Kiszczaka" oraz najnowszej "Korpus Bezpieczeństwa Wewnętrznego, a Żołnierze Wyklęci"
Article image

"Nad Nilem Błękitnym i Białym" - wrześniowa zapowiedź

Dodany: 29 sierpień 2016

5 września ukaże się na rynku fascynująca książka Alana Mooreheada "Nad Nilem Błękitnym i Białym". Autor zabiera czytelnika w podróż przez wspaniałą historię eksploracji źródeł Nilu w okresie 1798-1900.
Article image

Kolejne nowości Zysk i S-ka Wydawnictwa

Dodany: 14 lipiec 2016

Drodzy Państwo, przed nami miesięczna przerwa, podczas której (uwaga!) nie będzie premier, ale jesteśmy pewni, że ostatnie cztery tytuły które prezentujemy będą w stanie wypełnić smutek w oczekiwaniu na nasze kolejne publikacje planowane na początek sierpnia.
Article image

Zaproszenie na spotkanie z Piotrem Goćkiem

Dodany: 13 lipiec 2016

Katowicki Klub Gazety Polskiej im.Sławomira Skrzypka zaprasza na spotkanie z Piotrem Goćkiem promujące jego najnowszą książkę "Pogrobowcy. Po co partii Petru Polska"
Article image

Lipcowe spotkanie autorskie z Lechem Kowalskim

Dodany: 30 czerwiec 2016

8 lipca Zysk i S-ka Wydawnictwo zaprasza na spotkania autorskie z Lechem Kowalskim, autorem m.in. książek: "Cze.Kiszczak. Biografia gen. broni Czesława Kiszczaka" oraz najnowszej "Korpus Bezpieczeństwa Wewnętrznego, a Żołnierze Wyklęci"
Article image

Czerwcowe spotkania autorskie z Lechem Kowalskim

Dodany: 2 czerwiec 2016

Szanowni Państwo, z przyjemnością zapraszamy na czerwcowe spotkania z Lechem Kowalskim, autorem książek: "Cze.Kiszczak. Biografia gen. broni Czesława Kiszczaka" oraz najnowszej "Korpus Bezpieczeństwa Wewnętrznego, a Żołnierze Wyklęci"
Article image

Nowości Zysk i S-ka Wydawnictwa

Dodany: 18 maj 2016

Zysk i S-ka zaprasza do zapoznania z nowościami odwiedzenia naszego stoiska na Warszawskich Targach Książki w dniach 19-22 maja na Stadionie Narodowym.
Article image

Zaproszenie na spotkanie z Hanną Diktą

Dodany: 29 marzec 2016

Z przyjemnością zapraszam na kolejne spotkanie z Hanną Diktą, laureatką wielu konkursów literackich, autorką najnowszej książki "We troje".
Article image

Spotkanie z Lechem Kowalskim

Dodany: 25 styczeń 2016

W dniu 28 stycznia Księgarnia Wojskowa im. gen. dyw. Stefana Grota Roweckiego oraz Zysk i S-ka Wydawnictwo zapraszają na spotkanie autorskie z Lechem Kowalskim.
Article image

Spotkanie z Tomaszem Dostatnim - Poznań

Dodany: 16 czerwiec 2015

Zysk i S-ka Wydawnictwo z przyjemnością zaprasza na spotkanie z dominikaninem Tomaszem Dostatnim OP, autorem najnowszej książki "Duchowe wędrowanie".
Article image

Zaproszenie na spotkanie z książką "Diament odnaleziony w popiele" Krzysztofa Kąkolewskiego

Dodany: 20 kwiecień 2015

Już w najbliższy wtorek! Galeria Miejska Arsenał oraz Zysk i S-ka Wydawnictwo serdecznie zaprasza na spotkanie pt. "Popiół czy diament? O filmie Andrzeja Wajdy w oparciu o książkę Krzysztofa Kąkolewskiego". Spotkanie rozpocznie projekcja filmu "Popiół czy diament". Po projekcji dyskusja z prof. Piotrem Juszkiewiczem - historykiem sztuki oraz badaczem filmów. Film Andrzeja Wajdy z 1958, będący ekranizacją książki Jerzego Andrzejewskiego z 1948 roku,  przez całe dekady był uznawany za artystyczne lustro ...
Article image

Zaproszenie na spotkanie z Markiem Ławrynowiczem

Dodany: 7 kwiecień 2015

Już 15 kwietnia będziemy gościć Marka Ławrynowicza, autora książki  Patriotów 41 powieści o mieszkańcach pewnego domu zbudowanego z powodu złudnej nadziei. Jego mieszkańcy doświadczyli zbrodni i miłości, podłości i szlachetności, złego losu, krótkich chwil szczęścia, samotności. Usiłowali przetrwać w świecie, który był absurdalny, okrutny i niepojęty. Spotkanie odbędzie się 15 kwietnia godzina 18.00 Księgarnia Zysk i S-ka Wydawnictwo ul. Wielka 10 Poznań. Spotkanie ...
Article image

Wielkie czytanie powieści historycznej J. I. Kraszewskiego

Dodany: 12 luty 2015

W związku z przypadającą w 2016 roku 1050. rocznicą Chrztu Polski Z A P R A S Z A M Yna wielkie czytanie powieści historycznej  J. I. Kraszewskiego LUBONIE obejmującej początki państwa polskiego i przyjęcie chrztu wyznaczonej przybyciem czeskiej księżniczki Dobrawy w 964 i śmiercią cesarza Ottona w 973 roku do kościoła Świętego Krzyża Poznań - GÓRCZYN, ul Częstochowska 16  w sobotę 14 lutego w salce katechetycznej godz. 12.00-20.00 oraz w niedzielę 15 lutego w  ...

Książki wydawnictwa

Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover
Book cover