Adres

54-608 Wrocław

Hłaski 49 /2 Wrocław

Polska

Kontakt

Email kontaktowy:

Telefon kontaktowy:48 504463689

Share

Wydawnictwo Manendra

WYDAWNICTWO MANENDRA wyrosło z zainteresowania duchowością Wschodu oraz ideami przełamującymi stereotypy w dążeniu do prawdy naukowej i duchowej – ponad podziałami religijnymi czy kulturowymi.

Naszą misją jest udostępnianie czytelnikom dzieł prezentujących wartościowe i świeże myśli, przybliżające do wewnętrznej równowagi – dlatego w naszej ofercie wydawniczej znajdują się pozycje dotyczące Orientu, duchowości, rozwoju osobistego, a także nauki i granic poznawczych człowieka.

Pierwszą publikacją Manendry stała się książka Swamiego BA Paramadvaiti „Zapytaj Swamiego” (2014) - zbiór pytań i odpowiedzi na rozmaite tematy: od ekologii po duchowość i kontemplację, pozwalające poznać i zrozumieć życie osoby, będącej siłą napędową licznych projektów ekologicznych i monastycznych na całym świecie.

Rok 2015 rozpoczęliśmy od publikacji książki „Nauka. Wyzwolenie z dogmatów” Ruperta Sheldrake’a. Niebawem do naszych książek dołączą też: „Nieznane Indie” Walthera Eidlitza i „Szafranowy Krzyż” J. Dana Trent.

Nasze artykuły

Article image

Indie w sposób niezwykły

Dodany: 23 maj 2016

Książka „Nieznane Indie" właśnie ukazała się nakładem wrocławskiego Wydawnictwa Manendra.
Article image

Nauka - Wyzwolenie z dogmatów

Dodany: 25 czerwiec 2015

Poznaj 10 największych ograniczeń współczesnej nauki i przekonaj się, czy ludzkość jest na dobrej drodze do zrozumienia i wyjaśnienia tajemnic Wszechświata.

Książki wydawnictwa

Book cover
Book cover
Book cover