Adres

01-003 Warszawa

al. Solidarności 90 Warszawa

Polska

Kontakt

Email kontaktowy:

Telefon kontaktowy:22 838 26 25

Nasze wydarzenia

Share

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola to nowoczesne, multimedialne centrum informacji, które każdemu czytelnikowi może zaoferować szeroką gamę usług. Posiadamy godny polecenia zbiór książek beletrystycznych, popularnonaukowych oraz audiobooków.

Czytelnik odwiedzając filie wolskie znajdzie także ponad 400 tytułów czasopism – dzienniki, dwutygodniki, miesięczniki i kwartalniki. Wszystkie placówki biblioteczne wyposażone są w nowoczesny sprzęt komputerowy ze stałym dostępem do Internetu. Stanowiska dla czytelników posiadają oprogramowanie Office i CorelDraw, dostępne są także kolorowe drukarki i skanery. Każda z naszych placówek poza wymienionymi usługami ma swoją specjalizację w doborze księgozbioru oraz oferuje dodatkowe usługi.

Nasze artykuły

Article image

Spotkanie z Agatą Tuszyńską

Dodany: 9 listopad 2015

Spotkanie z autorką książek: "Oskarżona: Wiera Gran", "Tyrmandowie: romans amerykański", "Długie życie gorszycielki: losy i świat Ireny Krzywickiej" oraz innych.
Article image

Spotkanie z Jackiem Krawczykiem

Dodany: 6 pażdziernik 2015

Spotkanie z Jackiem Krawczykiem, autorem książki „Róża na chodniku” w ramach cyklu „Godzinka w dobrym towarzystwie”.
Article image

Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki

Dodany: 5 styczeń 2016

Wszystkich miłośników dobrej literatury w wieku gimnazjalnym i licealnym zapraszamy na spotkania Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbywają się w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 17:30 w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 21 przy al. Solidarności 90.
Article image

Spotkanie z Agnieszką Tyszką

Dodany: 9 listopad 2015

Spotkanie z autorką powieści, bajek, opowiadań, słuchowisk radiowych i scenariuszy teatralnych.
Article image

Spotkanie z Jolantą Marią Grotte

Dodany: 6 pażdziernik 2015

9 października o godz. 17.30 zapraszamy do Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 14 przy ul. Młynarskiej 35a na spotkanie z Jolantą Marią Grotte, autorką książki „Marianna, Maria iiiii…”, które poprowadzi wydawca powieści Jerzy Burski.