Nowości książkowe wydane w wersji elektronicznej

Obrazek artykułu
Nie możesz oderwać się od książek? A może chcesz zrobić komuś udany prezent gwiazdkowy? Zapoznaj się z nowościami na rynku literatury w wersji elektronicznej. Wśród nich na pewno znajdziesz to, czego szukasz!Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o samych czytnikach, przeczytaj artykuł na temat prezentów dla mola książkowego: https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-prezent-dla-mola-ksiazkowego-jaki-czytnik-e-bookow-podarowac-pod-choinke.bhtmlOto najciekawsze pozycje spośród nowości wydanych w formie cyfrowej:„Stan Lee. Człowiek-Marvel” Bob Batchelor


Lubisz bohaterów z uniwersum Marvela? A może po prostu inspirują Cię biografie ludzi, którzy osiągnęli sukces? Jeżeli odpowiedź na któreś z tych pytań brzmi „tak”, koniecznie sięgnij po najnowszą książkę „Stan Lee. Człowiek-Marvel”. To fascynująca opowieść o życiu człowieka, który widział siebie w roli pisarza, ale ostatecznie został jedną z najważniejszych postaci współczesnej popkultury. Bob Batchelor opisuje drogę wizjonera od pierwszych ambicji w czasach szkolnych aż po międzynarodowe sukcesy.


„Ogień i krew” George R. R. Martin


Istnienie ebooków z pewnością doceniają fani „Pieśni lodu i ognia”, na postawie której powstał serial „Gra o tron”. Autor powieści słynie z kwiecistego języka, a kolejne części serii to przysłowiowe grube cegły. Na szczęście w przypadku czytników rozmiar książki nie ma znaczenia. „Ogień i krew” to najnowsza część popularnej serii. Tym razem pisarz wraca do korzeni, zabierając czytelników w podróż do wydarzeń mających miejsce 300 lat przed akcją „Gry o tron”. To doskonała książka nie tylko dla wiernych odbiorców serii, ale także osób interesujących się fantastyką w ogóle.
„Morderstwo na Święta” Francis Duncan


Długie jesienne i zimowe wieczory sprzyjają czytaniu kryminałów. A gdyby w trakcie świąt spróbować rozwiązać zagadkową historię, która także miała miejsce w Boże Narodzenie? Francis Duncan jest jednym z przedstawicieli słynnej szkoły brytyjskiego kryminału i trzeba przyznać, że potrafi czerpać ze swojej narodowej tradycji to, co najlepsze.


„Sapiens. Od zwierząt do bogów” Yuval Noah Harari


Na co dzień nie poświęcamy zbyt wiele czasu na rozważania na temat człowieczeństwa. Po prostu żyjemy chwilą. W swojej najsłynniejszej książce, Yuval Noah Harari prezentuje niezwykle ciekawą perspektywę, cofając się do prapoczątków gatunku ludzkiego, żeby prześledzić jego losy do dnia dzisiejszego. „Sapiens. Od zwierząt do bogów” szybko stał się światowym bestsellerem. To pozycja, z której każdy wyniesie jakąś lekcję dla siebie.
„TOPR. Żeby inni mogli przeżyć” Beata Sabała-Zielińska


Czy zastanawiasz się, jak wygląda praca ratowników górskich? Beata Sabała-Zielińska przygląda się trudom tego niezwykłego zawodu. W swojej porywającej historii nie próbuje niczego podkolorować, zresztą nie ma takiej potrzeby. Opowieści o sukcesach i porażkach z życia ratowników nie potrzebują dodatkowych ozdobników.
Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl