Niezbędnik kibica – jak oprawić sportowe pamiątki?

Obrazek artykułu
Zawody sportowe, szczególnie mecze piłki nożnej cieszą się bardzo dużą popularnością, do tego stopnia, że zawodnicy mają rangę idoli, czy też gwiazd, co jeszcze do niedawna raczej zarezerwowane było dla zespołów muzycznych. Obecnie wielu sygnuje swoim nazwiskiem konkretne produkty reklamowe, również wiele firm to wykorzystuje, wyrabiając pamiątki.

Wielu fanów sportu właśnie je kolekcjonuje. Mogą one dotyczyć zarówno sportowców, jak i ulubionych drużyn. Jednak najcenniejsze wydają się być oryginalne koszulki np. piłkarzy, które są przez nich osobiście podpisane. Każdy kibic posiadający jakąś w jego mniemaniu pamiątkę, chce ją zachować, jak i zabezpieczyć przez zniszczeniem, by móc się nią cieszyć, czy też chwalić przed znajomymi.
Ramki na koszulki zabezpieczą cenne pamiątkiNa aukcja internetowych można znaleźć wiele zarówno licytacji, jak o ofert sprzedaży oryginalnych koszulek. Tym cenniejsze są, jeśli posiadają autograf. Ceny, które osiągają wydają się być niezwykle wysokie, ale wiele osób potrafi oszczędzać, aby spełnić swoje marzenie. Jeżeli posiada się taką koszulkę, warto ją oprawić. Ramka na koszulkę piłkarską jest na to świetnym pomysłem. Ramki na koszulki dostępne są w wielu kolorach, jak i rozmiarach. Ramy wykonane są z aluminium, co zapewnia im trwałość na długie lata. Ponadto są z tyłu umieszczona jest płyta piankowa, która zabezpiecza przed gnieceniem i zapewnia stabilność. Może być oszklona za pomocą pleksi, jednak warto zdecydować się na szkło hartowane, które dodatkowo zabezpieczy przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jej konstrukcja jest bardzo lekka, a montaż łatwy. Można go wykonać za pomocą taśmy dwustronnej, bądź też wiercąc otwory i wbijając gwoździe. Dzięki ramie, taka pamiątka będzie chroniona i może stanowić dodatkową ozdobę ściany, czy też pokoju kibica.


Ramki na plakaty ozdobią pokój małego fana piłki nożnejZnaczna część dzieci jest fanami drużyn piłki nożnej, czy też samych zawodników. Podczas zabawy na podwórku udają ulubionych piłkarzy, często naśladując ich "cieszynki" . Nagminnie też zbierają pamiątki. Jednak nie wszyscy rodzice mogą sobie pozwolić na zakup oryginalnych koszulek z numerami. Dobrym pomysłem w takiej sytuacji jest zakup plakatu, który na pewno ucieszy małego fana. Jak wiadomo plakaty są bardzo delikatne i łatwo je podrzeć , stąd aby je zabezpieczyć można kupić ramki do plakatów. Dostępne są w rozmiarach zarówno A2, A3, A4, czy też A5. Oprawiony w ramkę plakat może być też świetnym prezentem z okazji np. urodzin. Taka ozdoba ścienna w połączeniu z pościelą z logo drużyny sprawi dziecku wiele radości. Takie ramki z maksymami, czy też ozdobnymi plakatami mogą być ozdobą salonu, czy też sypialni. Dodadzą one wnętrzu designu i lekkości, a także uczynią je bardziej przytulnym.
Ramki do dyplomów świetnie sprawdzą się w gabinetach lekarskich i na poczekalniCzekając na wizytę lekarską wiele osób odczuwa stres. Zastanawiając się, jakie dokładnie kwalifikacje posiada lekarz, czy ukończył dodatkowe studia, czy jest rezydentem, czy już specjalistą . Zdarza się, że na poczekalni wiszą właśnie dyplomy w ramkach. Daje to poczucie bezpieczeństwa, że pacjent oddaje się w ręce fachowca. Świetnie także sprawdzają się w gabinetach dietetycznych, klient ma wtedy pewność, że porady udzieli mu dietetyk po studiach, a nie tylko z ukończonym 3 miesięcznym szkoleniem. Ramki z dyplomami tworzą swego rodzaju prestiż.
Ramki do certyfikatów doskonale pasują do salonów fryzjerskich, czy też kosmetycznychPodczas farbowania włosów, czy też robienia manicure klientki rozglądają się po pomieszczeniu, oceniając np. wystrój, czy oglądając certyfikaty. Świadczy to, iż fryzjerka, czy kosmetyczka dokształcają się i poszerzają swoje zdolności, stad warto skorzystać z ramek i zamieścić w nich certyfikaty, które zwrócą uwagę i podniosą renomę. To doskonały pomysł, także by rozreklamować działalność. Można również skorzystać z ramek do certyfikatów online i ozdobić swój dokument, a potem tylko wydrukować.Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl