Niczyj. Prawdziwe oblicza bezdomności - teraz taniej!

Obrazek artykułu
Jak naprawdę wygląda bezdomność i skąd się bierze? Dlaczego bezdomni stracili wszystko? Co takiego wydarzyło się w ich życiu, że nie potrafili się pozbierać? Temat poważny, ale wart zastanowienia i refleksji:

W każdym przypadku bezdomność jest podobna. Smutna. Mająca ziemistą cerę, otępiały wzrok i chaos w głowie. „Niczyj” to nie tylko książka. To lektura niezwykła i szczera.


Historia o bezdomnych. Choć przede wszystkim zbiór niezwykłych rozmów z osobami, które nie wstydziły się opowiedzieć o tym, co czują. Zdradzić, dlaczego płaczą, o czym śnią, z czego się śmieją, za czym tęsknią.

To opowieści przepełnione bólem i rozpaczą. Wspomnienia o utraconych miłościach, braku pracy, polityce, przemocy domowej i nałogu. Autorka dotarła do wielkich aglomeracji i małych miasteczek. Porównała życie tamtejszych ludzi. Spróbowała zrozumieć, jak to jest, gdy pewnego dnia życie zmienia się nie do poznania.


W książce znajdziemy obraz szarego, ziemistego smutku i emocjonalnego krzyku. Krzyku, który wyrósł z utraconych miłości, braku pracy, rodziny, alkoholizmu, życiowych potknięć.

To wyjątkowa książka. Prawdziwa w każdym calu…


Teraz taniej w księgarni internetowej nieprzeczytane.pl - zobacz!

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl