Nadchodzi „Cień smoka”

Obrazek artykułu
Już niedługo w sprzedaży pojawi się książka Andrzeja Maleszka- „Magiczne Drzewo. Cień smoka”. Fani przygody na pewno nie mogą doczekać się dzieła, które zaskoczy akcją, swym tempem przypominającą grę komputerową.

„Magiczne Drzewa” autorstwa Andrzeja Maleszka pokochali czytelnicy, ale również fani filmów, którzy docenili cykl filmowy nagrodzony telewizyjnym Oscarem – Emmy Award. Okazuje się, że dobrze napisana powieść przygodowa może wciągać niczym najlepsza animacja. Czytając „Magiczne Drzewo. Cień smoka” wystarczy uruchomić wyobraźnie aby w momencie dostrzec przybywającego z głębin morskich smoka, i całą plejadę niebezpiecznych stworzeń. Czy Kuki da radą pokonać te przerażającą armię? Czy naprawdę nauczy się tańczyć aby zwyciężyć niezwykle ważny konkurs, a może wraz z Gabi i gadającym psem znajdą inny sposób na pozbycie się potworów?


Na te i wiele innych pytań odpowie książka, która dzięki wartkiej akcji nie pozwoli nudzić się nawet przez moment, a co najważniejsze pośród niebywałych przygód skrywa prawdziwe mądrości.

awatar
anonimowy

30 pażdziernik 2014  o  12:01

seria Magiczne Drzewo to wspanialy sposób żeby zachęcić dzieci do czytania od małego. Ksiązki czyta się lekko i przyjemnie, bo są ciekawe, opisują fascynujące przygody, a dzieci to lubią (i pewnie nie tylko).
awatar
anonimowy

30 pażdziernik 2014  o  12:51

Jest akcja, zabawa, a do tego coś pouczającego! Jak dla mnie to świetny wybór na jesień! Aż sama się zdziwiłam, bo nie byłam fanką gatunku, ale jak się okazało, książka jest naprawdę przystępna i uniwersalna. Bohaterowie są świetnie nakreśleni, a ich charaktery ujawniają się w trakcie trwania powieści. Do tego te ilustracje graficzne... no rewelacja :-) Polecam wszystkim serdecznie!
awatar
anonimowy

19 pażdziernik 2014  o  08:36

Według mnie "Cień smoka" to świetna pozycja dla dzieci. Fascynujące przygody porywają, a bohaterowie uczą, jak należy postępować i że trzeba być wiernym przyjaciołom. Kiedy czytałam książkę dzieciakom (organizuję im czas na świetlicy w szkole podstawowej) dostrzegłam mnóstwo pozytywnych reakcji. Zwykle trudno, aby taka gromadka usiedziała na miejscu, ale "Cień smoka" wyjątkowo ich wciągnął.
awatar
anonimowy

18 pażdziernik 2014  o  04:50

Moje dzieciaki są wybredne jeśli chodzi o dobór lektur (nie ukrywam, czasem ciężko zagonić je do czytania), ale serię o Magicznym drzewie po prostu uwielbiają. Nie wiem, gdzie kryje się haczyk, ale przygody Kukiego, Blubka i Gabi po prostu wciągają :). "Cień smoka" jest tego doskonałym przykładem. Szybka akcja, sympatyczni bohaterowie - to wszystko sprawia, że nie sposób się oderwać :).

Agata
awatar
anonimowy

18 pażdziernik 2014  o  04:46

Moje dzi
awatar
anonimowy

1 pażdziernik 2014  o  11:32

Od kilku dni posiadam tę książkę i muszę przyznać, że jest tak wciągająca, że sięgam do niej kiedy tylko mogę. Pomimo, że nie jestem w wieku szkolnym "Cień smoka" porusza mnie i bawi. Fabuła jest bardzo pomysłowa i ciekawa, a akcja dzieje się w bardzo sybkim tempie, nie ma nudy :). Zdecydowanie polecam czytelnikom w każdym wieku, a już napewno "niejadkom" książkowym, gdyż z pewnością zachęci ich to do częstszego czytania!

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku