Na który ośrodek narciarski w Szczyrku warto kupić karnet?

Obrazek artykułu
Czym powinien charakteryzować się najlepszy ośrodek narciarski? Zdecydowanie świetnymi trasami, zróżnicowanymi pod względem trudności i nachylenia. Narciarze wysoko też punktują możliwość zakupienia karnetów w systemie online, dobrą kuchnię w restauracji i parking, na którym można bez problemu, a przede wszystkim bezpłatnie odstawić samochód. Który ośrodek w Szczyrku zapewnia serwis na takim poziomie?Jakie trasy ucieszą wytrawnych narciarzy?

Co przyciąga zarówno doświadczonych, jak i dopiero początkujących fanów sportów zimowych, to bez dwóch zdań trasy zjazdowe. To od ich długości, poziomu zaawansowania, ale też nowoczesnego wyposażenia zależy, czy dzień na stoku będzie naprawdę udany. Trasa wcale nie musi być długa, by dostarczała wielu wrażeń i emocji. W BSA jedną z tras jest na przykład trasa slalomowa o długości 800 metrów i choć jest krótka, to dzięki nachyleniom, dochodzącym do 45%, zapewnia odpowiedni poziom adrenaliny też bardziej doświadczonym już narciarzom.

Co jeszcze przekłada się na pełną satysfakcję gości, to odpowiednia infrastruktura, połączona ze sztucznym naśnieżaniem tras. Dzięki temu nawet w godzinach popołudniowych jest gdzie jeździć, bo warunki są o każdej porze dnia takie same. Gwarantują to armatki naśnieżające i ratraki, które powinny stanowić standardowe wyposażenie każdego ośrodka. Jeśli do tego trasy zjazdowe są dobrze oświetlone i wyposażone w nowoczesne wyciągi, to wpisują się w oczekiwania nawet bardzo wymagających gości. Gdzie w Szczyrku uczyć się jeździć na nartach?

Ośrodki narciarskie to zdecydowanie najlepsze miejsce, by również nauczyć się jeździć na nartach. Tutaj funkcjonuje profesjonalna szkółka narciarska, gdzie wykwalifikowani instruktorzy nawet w przeciągu kilku godzin pomogą opanować podstawowe techniki jazdy na nartach czy desce snowboardowej. Nauka przebiegnie jednak w miłej i komfortowej atmosferze, jeśli przyszli kursanci zwrócą uwagę również na warunki, jakie zapewnia ośrodek narciarski w Szczyrku. Wyczuleni na tym punkcie powinni być szczególnie początkujący narciarze, którzy mają często problem z obsługą wyciągów linowych. Ci będą jednak zadowoleni wybierając wyciągi talerzykowe, które są proste i przede wszystkie bezpieczne w użyciu, także przez najmłodszych miłośników białego puchu. Dzięki temu, że ośrodek narciarski zapewnia dostęp do wyciągów talerzykowych jak i nowoczesnej kolei linowej, można wraz z nabraniem większego doświadczenia próbować swoich sił na innych trasach, korzystając z wyciągu sportowego czy wygodnej sześcioosobowej kanapy.

Profesjonalny ośrodek narciarski w Szczyrku - taki jak np. Beskid Sport Arena, w pełni dopasuje też swoją ofertę do potrzeb i oczekiwań kursantów, oferując różne kursy, zarówno kilkugodzinne, jednodniowe, jak i tygodniowe. O ile bowiem dla osób dorosłych świetną alternatywą może być weekendowy kurs, o tyle dla dzieci o wiele lepiej sprawdzi się tygodniowy kurs, połączony z zabawami i animacjami.Karnety narciarskie i wypożyczalnia nart - jak zarezerwować?

To, co jest priorytetem dla wielu narciarzy, staje się też absolutnym minimum dla ośrodków narciarskich. Dlatego w Szczyrku karnet narciarski dostępny jest zarówno w kasie ośrodka, jak i online. Nie trzeba marnować czasu na oczekiwanie w kolejce, a karnety narciarskie można zakupić nawet dzień wcześniej.

Dobrym pomysłem jest też podzielenie karnetów na dogodne strefy czasowe. Kto chce, może karnet przedłużyć, by na stokach bawić się przez cały dzień, ale jeśli ktoś planuje na trasach spędzić jedynie popołudnie czy wieczór, to nie musi przepłacać na niewykorzystanych godzinach o poranku.

Ostatnim punktem na liście absolutnych kryteriów, jakie powinien spełnić perfekcyjny ośrodek narciarski w Szczyrku jest wypożyczalnia nart. Można z niej skorzystać, by swoje narty wymienić na deskę snowboardową albo jeśli sprzęt dla całej rodziny nie mieści się w samochodzie bądź jeśli rodzice nie chcą przepłacać na zakupie butów i nart dla dzieci. Wypożyczalnia nart powinna zapewniać opcję rezerwacji online i udostępniać możliwość wypożyczenia sprzętu na kilka godzin, jeden dzień, jak i na dłuższy czas, na przykład na 14 dni.Na który ośrodek narciarski w Szczyrku zdecydować się?

Jednym z najczęściej polecanych ośrodków narciarskich w Szczyrku jest Beskid Sport Arena. Z jej ofertą można zapoznać się m.in.:

·        dzwoniąc pod numer: +48 33 443 43 00

·        pisząc e-mail na adres: biuro@beskidsportarena.pl

·        komunikując się przez portale społecznościowe

·        odwiedzając stronę www pod adresem domenowym: beskidsportarena.pl

·        odwiedzając ośrodek osobiście: ul. Grzybowa 1, 43-370 Szczyrk

·        przez wizytówkę w Google: https://beskid-sport-arena.business.site/
Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl