"Mój ojciec Pablo Escobar" - poleca Zysk i S-ka

Obrazek artykułu
Zysk i S-ka Wydawnictwo poleca książkę "Mój ojciec Pablo Escobar". To poruszająca historia dziecka, którego ojciec był jednym z najgroźniejszych przestępców wszech czasów.

Mój ojciec Pablo Escobar to poruszająca historia dziecka, którego ojciec był jednym z najgroźniejszych przestępców wszech czasów. Druga premiera to zdecydowanie lektura o łagodniejszym wydźwięku ale niewątpliwie silnym ładunku emocjonalnym - "Na zawsze razem. Ella i Micha".


Format: 145 x 205 mm
Stron: 480
Okładka: miękka
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Tłumaczenie: Magdalena Olejnik
Wydanie: wyd. 1
ISBN: 978-83-65676-79-5
Premiera: 20.03.2017
Sugerowana cena det.: 45,00 zł


Aż do teraz sądziliśmy, że na temat Pablo Escobara, narkotykowego króla wszech czasów, powiedziano już wszystko. Jednak dotychczas wszelkie opowieści pochodziły z zewnątrz, nigdy z prywatnej przestrzeni jego domu. 

Ponad dwadzieścia lat po zakończeniu polowania na króla kokainy Juan Pablo Escobar przenosi się w przeszłość by ukazać pełny portret swojego ojca – człowieka zdolnego do niewyobrażalnego okrucieństwa, ale i do nieskończonej miłości względem swoich bliskich.


Nie jest to opowieść o dziecku chcącym odkupić grzechy ojca, lecz szokujące spojrzenie na konsekwencje przemocy ogromną potrzebę pokoju i przebaczenia.


Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl