Moc jest w Tobie

Okładka
Książki to klucze otwierające drzwi do nowych światów pełnych niezbadanych możliwości.

Książki naginają granice języka i czasu, pomagając wiedzy przekraczać pokolenia i wieki, oceany i szerokości geograficzne. Książki odzwierciedlają naszą przeszłość, teraźniejszość i potencjał — i mogą natychmiast zmienić bieg naszego życia. To jest siła Przemiany. To jest siła słowa pisanego. To jest siła dobrej książki. I taką jest książka Elizy Łatki...

Jedną z najwspanialszych rzeczy, jakie książka może zrobić, jest pomoc w uświadomieniu sobie własnych ograniczeń — i wyewoluowaniu poza nie. "Historie, które zmieniły moje życie" takie właśnie są. To kamienie milowe na drodze do oświeconego życia — żarówki, które jeszcze bardziej oświetliły moje życie i pomogły mi przejść przez ciemność.
Historie opowiedziane w książce całkowicie zmieniły moje przekonania i doprowadziły mnie do głębszej świadomości, zrozumienia i uznania dla mojego życia i wszystkich jego wzlotów i upadków, zwrotów akcji. Niesamowite historie, które również wpłynęły na moje życie. I mam nadzieję, że zrobią to samo jeśli chodzi o ciebie!

Spróbuj! Jestem ciekawa, czy Ty również doświadczysz trzęsienia ziemi umysłu – ogromnej i doniosłej transformacji perspektywy, która całkowicie wstrząsa i zmienia sposób, w jaki będziesz podchodzić do życia. Rewelacja - polecam z całego serca!

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl