Miłość i wszystkie jej oblicza

Okładka
Lila, czyli Liliana Lader, bohaterka najnowszego sensacyjnego romansu Agnieszki Kraśkiewicz, jest przyjaciółką Natalii i tak jak ona studiowała na warszawskim uniwersytecie i tak jak ona zakochała się we Włoszech i we Włochu po ojcu, a Greku po matce – Marcu Costello. Spełniło się jej marzenie, a piękny sen o księciu z bajki stał się jawą. Jawa zaś stała się piękniejsza od snu. Czy mogła trafić lepiej?


Jak się trafia do takiego świata – rzeczywistości przewyższającej najśmielsze pragnienia? Tego Lila oczywiście nie mogła wiedzieć i nie wiedziała, stało się samo. Los… Wystarczy być. We właściwym miejscu. We właściwym czasie. I trafić na właściwego człowieka. Tego jedynego – upragnionego, który na początku jest ledwie tajemniczym nieznajomym z hotelowego balkonu („seksowny głos”), a nieco później równie tajemniczym, ale wciąż nieznajomym, choć tym razem już z plaży, gdzie uratował Lilę z opresji.


Historia jak z bajki albo ze snu. Czarne SUV-y, ochroniarze z bronią, przyjęcia z darmowymi drinkami i szampanem, szałowe kreacje z największych domów mody… Kto nie chciałby choć przez chwilę znaleźć się na miejscu Lili? Zaznać tego co ona. Przeżyć tego co ona. Poczuć się naprawdę szczęśliwym z całkiem innego powodu niż tylko dlatego, że udało się związać koniec z końcem. Zakochać się od pierwszego wejrzenia i bez pamięci.


Gdy po raz pierwszy padną słowa mia bella, nic już nie będzie takie samo. Pieszczoty, pocałunki, seks na lądzie i na prywatnej wyspie, a wreszcie miłość i jej punkt kulminacyjny, którym okaże się wspaniały ślub i jeszcze wspanialsze wesele, jakiego świat nie widział. W każdym razie Lila nie widziała, a ona dla Marca była całym światem, tak jak on dla niej.


Tajemniczy Marco i jego nie mniej tajemnicze rodzinne interesy prowadzone niemal na całym kontynencie to idealna… Nie, nie przykrywka. Idealna przyprawa dla historii zwyczajnej dziewczyny z podwarszawskiej wsi, która trafia do wymarzonego świata pod włoskim niebem. Historii, która o mało co potoczyłaby się całkiem inaczej, bo choć na początku wydawała się usłana różami, to wkrótce zostały z nich same kolce.

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl