MASA. O pieniądzach polskiej mafii

Obrazek artykułu
Wyzbyta cenzury książka ujawniająca tajemnice świata przestępczego. Świadek koronny i polski przestępca Masa wprowadza nas w świat polskiej mafii.

Będąc szarym człowieczkiem, który na temat przestępczego świata słyszy jedyne w wiadomościach, nie dostrzega się niuansów, które mogą zdarzać się dosłownie tuż obok. Ale może tak lepiej, wygodniej i co najważniejsze bezpieczniej?


Wpadając w sieć jaką jest mafia trudno przecież myśleć o wolności. Z tej sieci, żaden „pająk” nie zwykł wypuszczać nikogo, kto widział i słyszał za wiele. Słynny już polski przestępca i świadek koronny o pseudonimie Masa przerywa milczenie, abyśmy my wszyscy z bezpiecznej domowej kanapy mogli zyskać wiedzę, która w innych okolicznościach mogłaby zostać opłacona naszym życiem.


Bez cenzury dowiemy się, że Polska to kraina kokainą i pieniędzmi płynącą. Kto z nas domyśliłby się, że całe tony kokainy wędrują handlowymi statkami wprost do Polski, cenne zabytki, uznane za zaginione zdobią gangsterskie rezydencje, a każdy boss rosyjskiej mafii lubi przepych, piękne kobiety i dobrą zabawę? Książka bez cenzury wprowadzi nas do środka przestępczego świata, dowodząc jak świat polityki łączył się z mafijnym, jakie interesy okazywały się najbardziej obiecujące na polskim rynku oraz jakimi pieniędzmi tak naprawdę obracała polska mafia.


Lektura jedyna w swoim rodzaju bo przecież strasznie rzadko można usłyszeć opowieści świadka koronnego i przestępcy zarazem.

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku