Marta W. Staniszewska na Targach Książki w Warszawie

Obrazek artykułu
Autorkę gorąco przyjętych powieści erotycznych "Nigdy nie pozwolę ci odejść ","Nigdy cię nie zapomniałam", Martę W. Staniszewską mieliśmy okazję spotkać podczas tegorocznych Targów Książki w Warszawie. Autorka podpisywała książki przy stoisku Ateneum.


Autorka pisze szczególnie dla kobiet.

Kobiety pochłaniają każdą scenę z biciem serca. Biorą to, co daje im autor, później chwilę pocierpią nad światem: że nie taki, jak w książce lub filmie, ale szybko wracają do normalności. To nie jest tak, że ja piszę o tym, o czym marzę, choć oczywiście po części przeżywam życie moich bohaterów. To bardziej jest tak, że piszę o tym, o czym marzy większość, i staram się im dać odrobinę radości z czasu z książką.” – wyznaje autorka podczas rozmowy z czytelnikami.


Powieści początkowo wydane jedynie w formie elektronicznej doczekały się drukowanej premiery 14-go marca.Obie książki autorki są przesycone pikantnymi scenami. To namiętna i smakowita, pełna czułości historia dwojga kochanków, których miłość przetrwała ponad czasem i ludzką zazdrością. 


Autorka uchyliła rąbka tajemnicy i oznajmiła, iż zakończyła pisać kolejną powieść.  Trwają właśnie prace nad jej wydaniem. Już niebawem, jeszcze w tym roku (przewidujemy październik 2016) możemy spodziewać się jej premiery. 


To już moja trzecia książka i mam nadzieję – nie ostatnia w mojej krótkiej karierze „pisarskiej”, choć to może szumne i dumne słowa. W głowie kotłuje mi się milion pomysłów na kolejne powieści, ale jest też kilka na rozwinięcie wątków rozpoczętych w tej historii.” – wyznaje Marta W. Staniszewska.


Książka nosi tytuł „I obiecuję ci miłość”. Jest to delikatna, kobieca, erotyczna powieść o poszukiwaniu miłości i niespełnionych obietnicach.Zachęcamy do skorzystania z promocji, w której dwie części książki autorki można kupić taniej – zapraszamy do naszej księgarni tylkorelaks.pl

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl