Magia Książek w magicznym Krakowie

Obrazek artykułu
Wydawnictwo Psychoskok zapowiedziało swój udział, w 22. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie. Magia Książek będzie wyczuwalna, bo nie zabraknie tajemniczych książek niespodzianek.

Zgodnie z tradycją, jesienną, październikową porą odbędzie się kolejna edycja  Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. To jedna z najważniejszych tego typu imprez odbywających się w Polsce. Rokrocznie tysiące Czytelników wyrusza do Krakowa po to, by w trakcie Targów spotkać się z literaturą.


22. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie odbędą się w dniach - 25-28 października 2018. Gościem Honorowym  będzie Szwecja, a hasło przewodnie tegorocznej edycji to:  „Książki są bramą, przez którą wychodzisz na ulicę”.


Co wspólnego ma Szwecja z Targami Książki w Krakowie?

http://autorzy365.pl/co-wspolnego-ma-szwecja-z-targami-ksiazki-w-krakowie_a5918


Wydawnictwo Psychoskok, cyklicznie biorące udział w imprezie, zapowiedziało swój udział. Ponownie nie zabraknie wyjątkowych książek i intrygujących atrakcji.


Na stoisku D13 każdy będzie mógł zapoznać się z bogatą ofertą wydawniczą. Ponadto książki Wydawnictwa Psychoskok będą dostępne na stoisku księgarni NIEPRZECZYTANY.PL


Jak zapewnia wydawca:


„Na naszym stoisku oprócz książek niespodzianek pojawią się również tegoroczne premiery wydawnicze a mamy ich bogatą ofertę.


Przepustka do raju  Mirosława Prandoty, Blizny Krzysztofa P. Łabendy, Czastka pomarańczy Lidi Tasarz, Inny wariant życia  Grażyny Mączkowskiej czy W kierunku zachodzącego słońca Haliny Strzeleckiej a to tylko mała ich część.


Nie zapomnimy również o pasjonatach literatury rosyjskiej nasza kolekcja powiększyła się o nowe tytuły znanego rosyjskiego autora Wiktora Pielewin to S.N.U.F.F i Miłość do trzech Zuckerbrinów.”


Z całą pewnością olbrzymim zainteresowaniem będą cieszyć się książki niespodzianki. Gdy pierwsza akcja „Nie oceniaj książki po okładce” przeprowadzona przez  Wydawnictwo Psychoskok okazała się sukcesem, postanowiono, że tej atrakcji nie może zabraknąć. Właśnie dlatego Czytelnicy mogą być pewni, że będą czekać na nich, z dbałością opakowane, książki niespodzianki.
Więcej informacji:
http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/magia-ksiazek-w-magicznym-krakowie

Oficjalna strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/2108775815835349Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl