Lutowe zapowiedzi Wydawnictwa Sonia Draga

Obrazek artykułu
Pośród lutowych zapowiedzi Wydawnictwa Sonia Draga każdy znajdzie książkę dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Lutowe  propozycje to miedzy innymi:

 

 

Zakupoholiczka za granicą, Sophie Kinsella- Premiera: 3 lutego 2016

„Wybuchy śmiechu gwarantowane co minutę!”. – Glamour

Rebecca Bloomwood wiedzie bajeczne życie. Pracuje w telewizji śniadaniowej jako specjalistka od racjonalnego gospodarowania pieniędzmi. Z powodzeniem realizuje swoje nowe życiowe motto „Kupuj jedynie to, czego naprawdę potrzebujesz”. Cóż, przynajmniej się stara… A jakby tego było mało, właśnie trafia jej się szansa przeprowadzki do Nowego Jorku.


Nowy Jork, Nowy Jork! Muzeum Sztuki Nowoczesnej! Muzeum Guggenheima! Opera Metropolitan! Becky ma szczerą chęć odwiedzić wszystkie te miejsca, ale najpierw… Grzechem byłoby nie rzucić okiem na inne słynne atrakcje. Na przykład Saks. I Bloomingdale’s. I Berneys. I jeden z tych fantastycznych domów towarowych, w których można dostać sukienkę z Prady za jedyne 10 dolarów! A może 100… Właściwie co to za różnica! Zakupoholiczka z radością wyjeżdża za granicę – w końcu sklepów w Wielkiej Brytanii jest zbyt mało!

 

 

 

Jak to robią single, Liz Tuccillo- Premiera: 3 lutego 2016

Niezwykle zabawna i brutalnie szczera opowieść o świecie samotnych kobiet szukających miłości.

12 lutego polska premiera ekranizacji inspirowana powieścią z Dakotą Johnson, znaną z filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya, oraz Alison Brie, Leslie Mann i Rebel Wilson!

W pewien rześki październikowy poranek Julie Jensen, trzydziestoośmiolatka pracująca w dużym nowojorskim wydawnictwie, w drodze do pracy odbiera histeryczny telefon od swojej przyjaciółki Georgii. Załamana po odejściu męża do młodej instruktorki samby Georgia namawia niechętną z początku Julie do zorganizowania babskiej imprezy ze znajomymi singielkami, by mogła sobie przypomnieć, dlaczego tak fajnie jest być wolną.


Ale wieczór, który zapowiadał się przyjemnie, staje się dla Julie sygnałem ostrzegawczym. Okazuje się bowiem, że jej wolne przyjaciółki wcale nie są takie szczęśliwe: Julie, mając dość frustracji i rozczarowań towarzyszących życiu singielki na Manhattanie, rzuca pracę i wyrusza w podróż, żeby dowiedzieć się, jak radzą sobie samotne kobiety w innych krajach.Nowy car, Steven Lee Myers- Premiera: 3 lutego 2016

Dostępna także jako e-book


Najbardziej aktualna biografia jednego z największych przywódców współczesnego świata!]


Jej autor, Steven Lee Myers, reporter „The New York Times”, od 2002 roku przez ponad siedem lat z przerwą mieszkał w Rosji, gdzie był korespondentem zagranicznym podczas rządów Władimira Putina i bezpośrednim świadkiem wielu zdarzeń opisanych w tej książce.


Nie pierwsza, ale z pewnością najpełniejsza biografia Władimira Putina, jednego z najbardziej tajemniczych światowych przywódców. Autor śledzi jego losy od pozbawionego wygód dzieciństwa, przez awanse w hierarchii KGB, aż do pełni władzy. Towarzyszące jego karierze wydarzenia, takie jak zamach 11 września, wojna w Gruzji w 2008 roku, aneksja Krymu w 2014 roku czy też wciąż trwający konflikt na Ukrainie, zostały ukazane z zupełnie nowej perspektywy, co jest bezsprzecznie ogromną zaletą książki. Wyważona i wyczerpująca, napisana z wielkim rozmachem, poparta bogatym materiałem źródłowym i niezwykle przystępna – ta książka to gratka dla każdego, kto interesuje się najnowszą historią świata.

 

Nowy car audiobook, Wydanie CD Audio, ISBN: 978-83-7999-681-0 - Premiera 9 marzec 2016

 

 

 

 I nagle wszystko się zmienia, Gilles Legardinier- Premiera: 10 lutego 2016

Powieść z dużą dawką humoru i emocji. Opowieść o tym, jak pewne rzeczy w życiu się zaczynają, a inne kończą.

Pod koniec szkoły średniej Camille ma wreszcie szansę być w jednej klasie ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi. Wspólnie ze swoim długoletnim chłopakiem i ich wesołą paczką dziewczyna odkrywa, czym jest życie. Kilka miesięcy przed maturą przyjaciele zastanawiają się, którą z życiowych dróg wybrać. Są pełni młodzieńczej energii, ale i nieco przesadnych oczekiwań wobec przyszłości. Przed nimi wiele emocji, rozterek i życiowych potyczek. Nie wiedzą jednak, że los będzie im sprzyjał tego lata bardziej niż w całym późniejszym życiu...


Polecamy także inne książki tego autora!

 

 

 

Zaczęło się w Paryżu, Cathy Kelly- Premiera: 10 lutego 2016

Kolejna pełna ciepła i cudownych postaci powieść irlandzkiej pisarki, autorki bestsellerów tłumaczonych w wielu krajach!


Na szczycie Wieży Eiffela młody mężczyzna oświadcza się swojej dziewczynie, ku uciesze zachwyconych turystów. Okazuje się, że to wydarzenie odmieni życie nie tylko szczęśliwej pary, ale także przyjaciół i rodziny oczekującej na ich powrót do rodzinnej Irlandii…


Historia trzech kobiet w różnym wieku i sytuacji życiowej, które spotykają się przy okazji przygotowań do ślubu młodej pary, próbując stawić czoła własnym demonom i, za wszelką cenę, odnaleźć właściwą drogę w życiu.

 

 

 

 Cyfrowa twierdza (bez skrzydełek), Dan Brown- Premiera: 10 lutego 2016

Szyfr jedyny w swoim rodzaju – genialny, groźny i niemożliwy do złamania…


Pisarz, którego uwielbiają miliony, i najpotężniejsza instytucja wywiadowczą świata – Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (NSA).


Gdy należący do NSA superkomputer napotyka na tajemniczy szyfr, którego nie potrafi złamać, wicedyrektor agencji wzywa na pomoc szefową Wydziału Kryptologii, błyskotliwą i piękną matematyczkę, Susan Fletcher. Po kilku godzinach poszukiwań odkrywa ona coś, co wywoła wstrząs na najwyższych szczeblach władzy. Agencja Bezpieczeństwa Narodowego otrzymuje ultimatum: albo ujawni swój sekret, albo działania amerykańskiego wywiadu zostaną sparaliżowane po upublicznieniu algorytmu szyfrującego napisanego w tak genialny sposób, że nie da się go złamać. Rzucona w wir kłamstw i tajemnic Susan z całych sił walczy, żeby ocalić agencję, ponieważ szczerze wierzy w jej misję.


Więcej na stronie: http://www.soniadraga.pl/oferta/zapowiedzi.html

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl