Książki przeznaczone dla osób obstawiających zakłady bukmacherskie

Obrazek artykułu
Osoby interesujące się zakładami bukmacherskimi mogą znaleźć wiele pozycji na ten temat. Postanowiliśmy przybliżyć kilka ciekawych tytułów.

Tym razem postanowiliśmy się przyjrzeć książkom, które mogą spodobać się miłośnikom sportu, a zwłaszcza osobom obstawiającym czasem zakłady bukmacherskie. Należy pamiętać, że obstawianie zakładów może mieć charakter uzależniający i zakłady dostępne są wyłącznie dla osób pełnoletnich. Jednak jeśli zdecydowałeś się na grę, to przed jej rozpoczęciem warto zapoznać się z kilkoma pozycjami na ten temat, niektóre z nich dostępne są w języku angielskim.

 

Jeśli obstawiasz czasem wyniki sportowe i nie osiągasz w tym zakresie zbyt dużych sukcesów, to zapewne chciałbyś jak najwięcej dowiedzieć się na ten temat i poznać tajniki skutecznej gry. Znakomitym wsparciem mogą okazać się książki poruszające kwestię zakładów. Jednocześnie chcielibyśmy przypomnieć, że decydując się na grę, należy wybierać wyłącznie legalnych bukmacherów ( tutaj dowiesz się w jaki sposób ich odróżniać). Poznaj 5 tytułów, które wprowadzą Cię w świat bukmacherki.


„Bukmacherski profesjonalizm” - Arkadiusz Kwiatkowski

Arkadiusz Kwiatkowski to autor kilku książek dotyczących bukmacherki. „Bukmacherski profesjonalizm” wydaje się najbardziej uniwersalną pozycją w jego dorobku, dlatego znalazła się ona w naszym zestawieniu. Możesz nabyć ją w formie papierowej lub elektronicznej. Z książki dowiesz się wielu podstawowych informacji na temat obstawiania zakładów bukmacherskich, np. jakie występują rodzaje zakładów, jaką strategię gry wybrać, jakie nastawienie psychiczne przyjąć i wiele, wiele więcej. „Bukmacherski profesjonalizm” jest skierowany przede wszystkim do graczy początkujących, którzy dopiero wchodzą w świat zakładów.


„Stań się postrachem bukmacherów” - Bartłomiej Boruta

Czy dzięki książce „Stań się postrachem bukmacherów” rzeczywiście bukmacherzy zaczną się Ciebie obawiać? Cóż, trudno powiedzieć, jednak pewne jest, że po lekturze tej pozycji będziesz wiedzieć, w jaki sposób zarabiają bukmacherzy, jak ustalane są kursy, jakie występują rodzaje zakładów, jak dobierać stawki, w jaki sposób prawidłowo przygotować się do gry czy jaką przyjąć strategię, żeby wygrywać jak najwięcej i jak najczęściej. Książka jest napisana zrozumiałym językiem, a jednocześnie zawiera wiele cennych informacji, szczególnie z punktu widzenia osób początkujących, które chcą się przygotować do rozpoczęcia przygody z obstawianiem zakładów.


„Systemy bukmacherskie” - Marcin Opaliński

Marcin Opaliński szczyci się tym, że w swojej książce wyjawia systemy bukmacherskie. Jednak mogą być one nowością głównie dla osób niedoświadczonych w obstawianiu wyników, ponieważ ktoś, kto ma do czynienia z bukmacherką od dłuższego czasu, powinien znać metody opisane przez Marcina Opalińskiego. I właśnie tego typu osoby – początkujący gracze z niewielkim stażem – powinni w szczególności zainteresować sią tą pozycją. Na wielu stronach dokładnie przedstawione zostały różne systemy gry, które można wypróbować i przetestować we własnym zakresie

.

„Mathematics in Games, Sports, and Gambling” - Ronald J. Gould

Wydaje Ci się, że obstawianie wyników opiera się przede wszystkim na szczęściu i analizie formy poszczególnych drużyn i zawodników? W takim razie lektura książki Ronald J. Gould uświadomi Ci, że w bukmacherce jest niewiele przypadku, a wszystkie typy powinny bazować na matematycznych wyliczeniach. Autor pokazuje, w jaki sposób liczby pomagają w wygrywaniu dużych pieniędzy. Podaje przykłady, wyliczenia, systemy i metody, które ułatwiają podejmowanie odpowiednich decyzji podczas typowania wyników. To znakomita pozycja nie tylko dla początkujących, ale również bardziej doświadczonych graczy. Jeśli chcesz podszkolić się w bukmacherce i znasz język angielski, „Mathematics in Games, Sports, and Gambling” może być bardzo ciekawą lekturą.


„Enemy Number One - The Secrets of the Uk's most feared professional punter” - Patrick Veitch

O ile wszystkie wcześniejsze pozycje opisane powyżej miały charakter typowo poradnikowy, o tyle „Enemy Number One - The Secrets of the Uk's most feared professional punter” jest książką fabularną. Znajduje się jednak ona na bardzo wysokim poziomie. Książkę napisał bowiem Patrick Veitch – jeden z najbardziej znanych graczy na Wyspach Brytyjskich, który zarobił miliony funtów na obstawianiu wyników.

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy