Książki, na które warto czekać

Obrazek artykułu
Nieubłaganie dobiega końca kolejny rok. Pożegna nas ciekawą książkową zapowiedzią, by kolejną powitać już w 2020 roku. Sprawdźmy książki, na które warto czekać.

Końcówka roku zawsze przebiega dość nerwowo. Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia nakazują myśleć jedynie o prezentach i planowaniu wigilijnej uroczystości. W takich okolicznościach trudno znaleźć chwilę wytchnienia. Relaks z książką sprawi, że łatwiej poradzimy sobie ze wszystkimi trudnościami. Warto więc znaleźć czas, by oddać się dobrej lekturze. Dzięki niej na moment zapomnimy o nadmiarze obowiązków, do których powrócimy przyjemnie odprężeni.


Książki, na które warto czekać, uatrakcyjnią nam dobiegający końca rok. Na pożegnanie możemy sięgnąć po grudniową zapowiedź, a już w styczniu 2020 roku po kolejną. Dzięki temu nawet na moment nie zabraknie nam czytelniczych atrakcji. Oczywiście z lekturą nie musimy się śpieszyć. Wystarczy zapamiętać tytuły, ująć je w noworocznych, czytelniczych planach, i przeczytać, kiedy tylko nadarzy się ku temu odpowiednia okazja.


Książki, na które warto czekać – SPRAWDŹ


Zaprezentowane pozycje to książkowe zapowiedzi, które pojawia się już niedługo. Nim nadejdzie czas premiery, możemy dowiedzieć się o nich więcej. Następnie pozostanie nam cierpliwie oczekiwać na możliwość zakupu i cieszenia się lekturą.


Łowca, Marek Zatwarnicki

Kategorie: powieść

Książka do nabycia na stronie: http://www.psychoskok.pl/produkt/lowca


Łowca” to świetna postapokaliptyczna powieść. Fabuła przeniesie nas do niedalekiej przyszłości. Klimatyczna katastrofa stała się faktem. Tony wulkanicznych popiołów przesłoniły niebo, a życie na ziemi, duszące się w oparach siarki, powoli zamarza. Nastała najcięższa w historii świata zima wulkaniczna. Przed nią nie da się ukryć. A jedyne zdatne do zamieszkania miejsce to niewielki obszar położony wysoko w górach. Jednym z ocalałych z katastrofy jest nazywany Łowcą niegdysiejszy profesor. Do jego zadań należy polowanie i dostarczanie ludziom żywności.


Książka w ofercie przedsprzedaży: http://tylkorelaks.pl/874-lowca.html


Sytuacja stopniowo się pogarsza. Zaostrzający się klimat powoduje wymieranie kolejnych gatunków roślin i zwierząt. Ludzie zaczynają walczyć o dostęp do pokarmu. Wszystkich nie da się uratować, ale Łowca zamierza podjąć nierówną walkę z naturą.


Sięgając po tę powieść, przekonamy się, jak daleko może posunąć się człowiek walczący o przetrwanie.


Książka, na którą warto czekać, pojawi się na rynku wydawniczym także zaraz na początku Nowego Roku. Będzie to pozycja do lubiących mocne wrażenia.


Służba Gniewomira, Piotr Skupnik

Kategoria: powieść historyczna

Książka do nabycia na stronie: http://www.psychoskok.pl/produkt/sluzba-gniewomira


Służba Gniewomira to już trzeci tom porywającej opowieści o losach walecznego jarla Oliego Egilssona. Od początku historia ta urzekała doskonałym połączeniem literackiej fikcji z zamierzchłą historią. Opowieść rozpoczęła pęłna wątków wojennych i przygodowych „Ścieżka Gniewomira”. Opisano w niej pierwsze 20 lat z życia Oliego, który nie bez przyczyny zdobył przydomek Gniewomir. „Wprawa Gniewomira”, czyli drugi tom, ukazał dalsze losy bohatera, który, choć wielokrotnie musiał sprawdzić się w boju, znalazł też miłość i założył rodzinę.


Służba Gniewomira rozpoczyna się w momencie powrotu bohatera z wielkiej wyprawy. Czas spokoju nie będzie jednak trwał długo. Najstarsza córka Jarla nawiązała niebezpieczny kontakt z najstarszym synem księcia Bolesława. Ich relacja nie będzie jedyną przeszkodą.


Gniewomir zostanie wezwany przez Knuta i na jego rozkaz, po złożeniu uroczystej przysięgi, wyruszy do Anglii, by walczyć o Londyn. Większym wyzwaniem może okazać się jednak misja, na mocy której zostanie zobowiązany do spotkania się z nowym królem Norwegii. Tym sposobem Gniewomir trafi do kraju swojej matki. Nim to nastąpi, odbędzie podróż, w której trakcie spotka tajemniczą Dagmarę oraz wojownika, który ponoć przybył z krainy topielców.


Ostatecznie Gniewomir będzie musiał zdecydować, po czyjej stronie się opowie. Bez względu na to, jaką podejmie decyzję, musi spieszyć się z powrotem do domu. Jego bliscy są w niebezpieczeństwie.


Zaprezentowane pozycje to książki, na które warto czekać. Czas oczekiwania na premiery można sobie umilić, sięgając po ebooki, które warto przeczytać.

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl