Książki i spotkania z pisarzami na Open’er Festival

Obrazek artykułu
Dokładnie 29 czerwca na lotnisku Gdynia-Kosakowo rozpocznie się kolejny Open’er Festival. Podczas imprezy, na której wszechobecna jest muzyka nie zabraknie książek i specjalnych atrakcji dla czytelników.

Wiele osób nie wyobraża sobie życia bez książek i regularnego czytania, dlatego podczas Open’er Festival na czytelników znów czekać będą wyjątkowe atrakcje. Ponownie za sprawą Instytutu Książki, radiowej Trójki i Alter Art  pojawi się biblioteka zlokalizowana przy strefie Trójki.


„Biblioteka Trójki” to miejsce cieszące się ogromnym zainteresowaniem osób, które na co dzień obcują z książkami, a także tych którzy pragną „zasmakować” literatury, by przekonać się, że warto czytać. Przybywający do tej jedynej w swoim rodzaju biblioteki będą mogli uczestniczyć w konkursach i happeningach, a także otrzymać na własność wartościową książkę.

 

 Oczywiście nie zabraknie spotkań z pisarzami, które zaplanowano w dniach od 30 czerwca do 2 lipca, zawsze o godzinie 16:00, w Kinoteatrze. Pośród gości znajdą się:


- 30 czerwca Justyna Kopińska - dziennikarka i laureatka Nagrody PAP im. Ryszarda Kapuścińskiego,

- 1 lipca Łukasz Orbitowski -  tegoroczny laureat Paszportu „Polityki” i nominowany do „Nike” i Nagrody Literackiej Gdynia,

- 2 lipca Jacek Hugo-Bader - mistrz reportażu.

    

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl