Wersja oficjalna

| Dodano: 19 wrzesień 2013 | Dodana przez: Dawid Romanowski

Share

Okładka

Twoja ocena

Wersja Oficjalna to zbiór jedenastu opowiadań z pogranicza science-fiction i wymyślonej nierzeczywistości, miejscami z domieszką groteski. Formuła science fiction służy do ukazania problemów dręczących człowieka współczesnego, samotnego, wykorzenionego, zagubionego i czującego się zbędnym w społeczeństwie i świecie kontrolowanym przez niejawny system wykorzystujący nie do końca zrozumiałe metody kontroli i manipulacji.

Autor, Jarek Tomszak urodził się w 1965 roku w Bielsku-Białej. Tam też mieszkał do połowy lat 80., następnie wyjechał z Polski. Od ponad 25 lat mieszka w USA. Studiował reżyserię na Columbia College w Chicago, po czym zajął się tzw. new media/multimedia. Na co dzień zajmuje się projektowaniem i programowaniem multimedialnych systemów e-Learning. Od blisko 30 lat tworzy poezję i prozę. Dotychczas publikował na portalach literackich, a także wydał dwa tomiki poezji: "Przebudzenie"" i "Dziesięciolecia".

Źródło: http://www.ebooki123.pl/wersja-oficjalna_p271 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Wersja oficjalna"

Opinia

Awatar użytkownika

Zbiór opowiadań, w moim przekonaniu, na miarę Zajdla czy samego Lema. Zatem fantastyka naukowa w najlepszym gatunku. Porusza jak najbardziej wspólczesne problemy i przedstawia ich rozwinięcie w niedalekiej, alternatywnej przyszłości. Poważne pytania i zagadnienia oraz zdumiewające opowieści. Mocno polecam miłośnikom SF.

11 grudzień 2013 11:57

Nowa opinia

Recenzje dla: "Wersja oficjalna"

Wersja oficjalna

„A jedyną wykładnią prawdziwej rzeczywistości była wersja oficjalna” Obawiałam się, że znowu nie znajdę żadnej wzmianki na temat debiutującego autora, a tutaj miła niespodzianka. Jarek Tomszak to nasz rodak, który od ponad trzydziestu lat zamieszkuje Stany Zjednoczone. Jest absolwentem reżyserii na Columbia College w Chicago, w pracy zawodowej zajmuje się jednak programowaniem multimedialnym systemów e-Learning. Autor prozy, ale również poeta, tworzy wiersze i opowiadania od blisko trzydziestu lat....

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl