Christine

| Dodano: 12 wrzesień 2013 | Dodana przez: paulinna

Share

Okładka

Twoja ocena

„Christine” to jedna z najpopularniejszych powieści Kinga. Została zekranizowana niemal od razu po ukazaniu się książki,a film w reżyserii Johna Carpentera wszedł na ekrany kin w 1983 roku. Pierwsze wydanie ksiązki ukazało się również w1983 r.
Niesamowita historia nastolatka, który owładnięty tajemniczym uczuciem do napotkanej dziewczyny, nie zdaje sobie sprawy, jak wpłynie to na jego życie. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Siedemnastoletni Arnie Cunningham zobaczył Christine i zdecydował, że musi ona należeć do niego. Zafascynowany, nie słuchał ostrzeżeń najlepszego przyjaciela ani swojej dziewczyny, która go w końcu opuściła, pokonana przez rywalkę. Rodzice, nauczyciele i wrogowie Arniego przekonali się, co znaczy stanąć na drodze mściwej i bezlitosnej Christine. Bo Christine to nie kobieta. To siejący zło i śmierć Plymouth fury rocznik 1958, samochód widmo.

Źródło: proszynski.pl

Dostępna w

Opinie o: "Christine"

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy