Żabeł trojański

| Dodano: 11 czerwiec 2013 | Dodana przez: admin

Share

Okładka

Twoja ocena

"Żabeł trojański" to powieść kryminalna, w której dominuje wątek obyczajowy. Opowiada o losach dwóch inteligentów, którzy zostali wyznaczeni do rozwiązania sprawy tajemniczych zaginięć Polaków na obczyźnie. Zadanie to wymaga od uczonych przeniknięcia do struktur klasy robotniczej i marginesu społecznego oraz przystosowania się do stylu życia na samym dnie drabiny społecznej. Oznacza to, że dotąd wygadany Żabeł i ambitny Maryśka muszą nie tylko fizycznie pracować, ale i podzielać poglądy oraz poczucie humoru ludzi, z którym przyszło im żyć. Czy uczeni wytrzymają tę próbę i rozwiążą zagadkę zaginionych Polaków na Wyspach Brytyjskich? O tym przekonają się Państwo, sięgając po najnowszą książkę Jana Siwmira.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/zabel-trojanski_p124 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Żabeł trojański"

Nowa opinia

Recenzje dla: "Żabeł trojański"

Jan Siwmir: "Żabeł Trojański"

Żabeł Trojański to trzy opowiadania: Śmiertelna dawka poezji, Żabeł Trojański i Doktor Bart, stanowiące konstrukcyjną całość, ale mogące funkcjonować jako autonomiczne teksty. Pierwsze opowiadanie jest prologiem powieści. Nakreśla problem przemytu narkotyków do Polski i przedstawia głównych bohaterów. Akcja rozgrywa się na Mazurach, w otoczeniu pięknej przyrody, a przestępczość zostaje zakryta maską miłości do sztuki (tu poezji) i chęci wspierania jej. Historia opisana w Żable Trojańskim...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku