Opinie o książce: "Autoterapia. Sto dni do szczęśliwego życia"

Okładka
Żyj pełniej. Spokojniej. Nareszcie szczęśliwie! Szybkie tempo pracy, niepewna przyszłość, stres, nieprzepracowane trudne epizody z dzieciństwa, konflikty z bliskimi ― wszystko to negatywnie oddziałuje na psychikę. Cierpimy, chorujemy, życiową energię zużywamy na przetrwanie. I na szukanie pomocy w coraz dłuższych kolejkach do psychiatrów i terapeutów. Albo też, jeśli warunki i koszty leczenia są dla nas nieakceptowalne, zgłaszamy się po ratunek do znachorów, którzy obiecują, że w magiczny sposób wyprowadzą nas na prostą. Zaraz, zaraz. A gdyby tak, korzystając z zasobów, które już posiadamy, z małą pomocą skutecznego poradnika pokonać...

Opinia

Awatar użytkownika
Fajne Książki Do Czytania

Książka wyróżnia się prostą strukturą, składającą się ze stu krótkich rozdziałów, zwanych sesjami. Każdy z nich rozpoczyna cytat, który może inspirować czytelnika. Następnie autor przechodzi do głównej części rozdziału, czyli omówienie tematu, np. złość, lęki, prokrastynacja, zmiana, medytacja, wygląd czy samoakceptacja. Każdy rozdział jest zwieńczony ćwiczeniem, który jest elementem procesu pracy nad sobą i pomaga rozważać wiedzę w praktyce. Dzięki takiemu układowi, czytelnik może łatwo korzystać z sesji, a jednocześnie ma możliwość wyboru i skupienia się na tych zagadnieniach, które najbardziej odpowiadają jego aktualnym potrzebom i zainteresowaniom.

Kluczem do bezcennej wiedzy jest praktyka. Dzięki temu każdy może skutecznie rozważać techniki i narzędzia w swoim życiu. Ta książka może stać się dla wielu osób impulsem do tworzenia aktywności życiowej, odkrycia ukrytego potencjału oraz pozbycia się obciążającego wstydu. To zdecydowanie pozycja obowiązkowa w każdej biblioteczce. Gorąco polecam każdemu, kto chce rozwijać się i zmieniać swoje życie na lepsze. Do szczęśliwego życia dzieli Cię zaledwie STO DNI! Zacznij od DZIŚ!


http://fajne-ksiazki.pl/autoterapia-sto-dni-do-szczesliwego-zycia-recenzja/

28 maj 2023 22:13

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl