Bezmiar Wymiarów

| Dodano: 20 styczeń 2023 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

W niedalekiej przyszłości dwóch fizyków pracujących w CERN odkrywa przypadkiem strukturę czasoprzestrzeni i Wszechświata. Nagroda Nobla jest tylko punktem zapalnym dla rozwoju fabuły.

Okazuje się, że personifikacje Dobra i Zła dotarły za naukowcami aż do 4 wymiaru przestrzennego, co oznacza, że losy obu bohaterów splatają się i rozdzielają.

Gdyby nie fizyka kwantowa i miłość, oraz rodzina Gerwazego Wachnika i Sigurda Rasmussena, świat czekałaby zagłada.

Chcesz się przekonać, że fizyka nie jest nudna i może być motorem napędowym akcji powieści science-fiction?

Przeczytaj „Bezmiar Wymiarów” autorstwa Tomasza Dawidowicza.

Źródło: https://www.psychoskok.pl/produkt/bezmiar-wymiarow/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Bezmiar Wymiarów"

Opinia

Awatar użytkownika

Tomasz Dawidowicz rozpisał powieść na dwóch bohaterów, wierzący Gerwazy i ateista Sigurd. Dwa różne charaktery, podejście do życia, dwie różne osoby przy jednym stole naukowym. Ty stajesz się trzecim, bo prowadzenie fabuły i opisy naukowe, które autor przełożył na „język adepta” stają się zrozumiałe dla ciebie. Tracisz tym samym poczucie upływu ziemskiego czasu, bo pochłania cię czytanie (nie czarna dziura). Jesteś ciekaw dokąd to wszystko zmierza. Czego pragnie człowiek, a na co pozwoli świat. Jesteś oszołomiony fabułą, następujących po sobie sekwencji i decyzji naukowców. Jesteś porwany w „Bezmiar wymiarów”, które są „geometryczną strukturą przestrzeni, krainą czarów...”, „(...) iluminacją połączoną z głębokim podziwem i bezbrzeżnym niedowierzaniem.”

Niebywała przygoda literacka.

http://autorzy365.pl/bezmiar-wymiarow-recenzja_a7270

29 styczeń 2023 10:33

Nowa opinia

Recenzje dla: "Bezmiar Wymiarów"

Bezmiar wymiarów - recenzja

Na sali zapada szumiąca cisza, słychać szepty, po czym następuje przerwa. Każdy w konsternacji myśli nad odpowiedzią i każdy gdzieś w sobie uważa, że warto, że trzeba odkrywać. Że trzeba poszukiwać prawdy w innych przestrzeniach, życia tam, gdzie prawdopodobnie ono jest. Nowe technologie dają nowe możliwości, otwierają się nowe pola dla naukowych eksploracji. I oto następuje druga część konferencji i ciąg dalszy. I po mowie o kosmicznej, matematycznej rzeczywistości złożonej z siatki mikroskopijnych czarnych...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl