Jak pokochać siebie. Przewodnik po wewnętrznym świecie kobiety

| Dodano: 17 styczeń 2023 | Dodana przez: Fajne Książki Do Czytania

Share

Okładka

Twoja ocena

Wydanie 2 rozszerzone.
Oto Twoja najważniejsza życiowa relacja. Zadbaj o nią!

Może już to słyszałaś: tyle jesteś w stanie dać z siebie innym, ile masz wewnętrznych zasobów. I odwrotnie ... jeżeli ich nie posiadasz, nie masz się czym podzielić. Dlaczego miałabyś być dla innych życzliwa, cierpliwa i wyrozumiała, jeśli zbyt dużo wymagasz od siebie? Skąd masz czerpać siłę do spotkania ze światem, jeśli czujesz się nieszczęśliwa? I wreszcie ... jak miałabyś kogoś prawdziwie pokochać, skoro nie kochasz siebie?

W Twoim życiu wszystko zaczyna się od Ciebie. By pójść dalej, zmienić się, wzmocnić, spełniać marzenia albo ... po prostu ... być szczęśliwszą, warto cofnąć się do własnego wnętrza. To ważne, aby zajrzeć w siebie z odwagą, odpowiedzieć sobie na pytania o własne samopoczucie i potrzeby, zacząć czule rozmawiać ze sobą i zbudować zdrową, dojrzałą relację z tą cudowną istotą, jaką jesteś TY SAMA.

I dopiero wtedy, kiedy wreszcie będziesz miała z czego czerpać, podziel się na nowo sobą z innymi. Autorka książki poprowadzi Cię krok po kroku i pomoże Ci rozpocząć praktykę kochania siebie.

Źródło: https://sensus.pl/ksiazki/jak-pokochac-siebie-przewodnik-po-wewnetrznym-swiecie-kobiety-wydanie-2-rozszerzone-dagmara-gmitrzak,japos2.htm#format/d ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Jak pokochać siebie. Przewodnik po wewnętrznym świecie kobiety"

Opinia

Awatar użytkownika

Miłość własna ma kilka definicji. Pierwszy rozdział książki Jak pokochać siebie zawiera kilka inspiracji i prób uchwycenia esencji miłości do siebie, którymi podzieliła się Dagmara Gmitrzak, autorka książki, terapeutka holistyczna i trenerka rozwoju osobistego. Książka jest drugim wydaniem przewodnika po wewnętrznym świecie kobiety, napisanym z perspektywy wiedzy i osobistego doświadczenia w długoletniej pracy z kobietami.
Ta książka będzie doskonałym przewodnikiem, aby świadomie budować swoje szczęście, zadbać o swój dobrostan i wziąć odpowiedzialność za swoje życie. Już dziś pozwól sobie odkryć, kim jesteś, co kochasz i czego pragniesz od życia. Cenna wiedza na temat odkrywania siebie, który łączy prowokujące do myślenia wskazówki i kreatywne ćwiczenia, które pomogą ci uzyskać sensowną introspekcję i uwolnić swój potencjał. Ty, osoba, której opinia powinna mieć dla ciebie największe znaczenie, naucz się kochać i akceptować siebie bezwarunkowo.

cały artykuł: http://autorzy365.pl/pokochaj-siebie-juz-dzis_a7271

30 styczeń 2023 20:16

Nowa opinia

Recenzje dla: "Jak pokochać siebie. Przewodnik po wewnętrznym świecie kobiety"

Pokochaj siebie juz dziś!

Oznacza to akceptację swoich emocji takimi, jakie są i stawianie na pierwszym miejscu swojego fizycznego, emocjonalnego i psychicznego samopoczucia. Jak i dlaczego tak ważne jest praktykowanie miłości własnej? Zwłaszcza dla nas kobiet. Dlaczego miłość do siebie jest tak istotna?   Miłość własna ma kilka definicji. Pierwszy rozdział książki Jak pokochać siebie zawiera kilka inspiracji i prób uchwycenia esencji miłości do siebie, którymi podzieliła się Dagmara Gmitrzak, autorka książki, terapeutka holistyczna...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl