Jakiej śmierci najbardziej się boisz

| Dodano: 29 listopad 2022 | Dodana przez: Agnieszka Kusiak

Share

Okładka

Twoja ocena

Niekwestionowana królowa thrillerów YA powraca w najlepszym stylu z nową, przerażającą książką!

Pod koniec zimy mieszkańcy małego rybackiego miasteczka zaczynają przesyłać sobie pewien mem i dzielić się swoimi najgorszymi lękami. To, co z początku wygląda na zwykłą zabawę, szybko okazuje się przerażającą rzeczywistością: koleżanki i koledzy z klasy Izzy umierają właśnie w taki sposób, jakiego najbardziej się bali. 

Izzy zamierza powstrzymać mordercę za wszelką cenę. Kim jest zabójca? Czy Tristan, chłopak jej starszej siostry, ma coś wspólnego z tajemniczymi zgonami? Wiele na to wskazuje. Podejrzany jest również wiecznie zamyślony kuzyn Izzy, Alex. On jednak nie może być mordercą, chodzą przecież do tej samej klasy… Wkrótce dziewczyna wkracza na ścieżkę, która doprowadzi ją wprost do potwora odbierającego życie innym i… do jej własnych najgorszych koszmarów.

Przekład: Maria Kabat

Źródło: http://wydawnictwofeeria.pl/pl/ksiazka/jakiej-smierci-najbardziej-sie-boisz ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Jakiej śmierci najbardziej się boisz"

Opinia

Awatar użytkownikaNatasha Preston, jakże ona pisze! Jakże pasjonuje, otula fabułą, która stopniowo zaciska się na tobie, odbiera oddech, osadza się w umyśle i więzi. A robi to z literacką wręcz precyzją. Powoli lecz konsekwentnie. Z uśmiechem, ale zachowując mistrzostwo w swych fachu.

To jest moje pierwsze spotkanie z autorką. Jednak po tej powieści wiem, że pierwsze z wielu, bo chcę poznać resztę jej książek. Jeśli są tak dobre, jak przerażająca „Jakiej śmierci najbardziej się boisz?”, to czeka mnie czytelniczy eden.


29 listopad 2022 15:35

Nowa opinia

Recenzje dla: "Jakiej śmierci najbardziej się boisz"

Jakiej śmierci najbardziej się boisz?

Koniec zimy. Przejmujący mróz, niewielkie miasteczko i dziwny, acz intrygujący wszystkich mem, mem o śmierci, której się lękasz. Jakiej śmierci najbardziej się boisz? - pyta autor owej wstawki. Gdyby ta miała nadejść dzisiaj, jaki byłby dla ciebie najgorszy rodzaj śmierci? Mem wrzuca ktoś, kto się nie ujawnia, tajemniczy autor, jednak odpowiedzi padają z oficjalnych profili. Każdy z użytkowników mówi i pisze o sobie, publikuje, komentuje – żyje mediami społecznościowymi, które są niemalże pamiętnikiem...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl